Mutluluğa ulaşmak için acı çekmek şart mıdır?

İyi şeyler hep kötü şeylerden sonra gelir derler ama ben bir türlü göremedim o günleri. Evet arkadaşlar siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Mutlu olmak, İnsanın kendi kendine yaptığı edilgen olmadığı bir durumdur. Aynı durumdaki 2 insanının birisinin mutlu diğerinin mutsuz olmasının sebebi budur. Mutlu olmayı becerebilmek için eğitilmiş olmak gerekir ve bu eğitim genel itibariyle her eğitim gibi, istenmedik şeyleri ve zorlukları ihtiva eder. Mutluluk peşinden koşulacak bir şey değil Her durumda mutlu olmayı becerebileceğin bir yetenek ve vasıftır. Benim Görüşüm. Teşekkürler.

1|0
    0|0
  • Degil

1|0
    0|0
  • Mutluluğa ulaşmaktan bahsediyorsun. Teknik olarak mutsuz olman lazım değil mi? Yani acı çekmen lazım. Acı çekersin, mutsuz olursun, sonra mutlu olursun. Sonra mutluluğunu kaybedersin, tekrar mutsuz olur acı çekersin. Bildiğin paradoks var burada.

1|0
    0|0
  • Her guzel seyin bwdeli vardir

1|0
    0|0
  • acı olmadan kazandığın bie şeyi kaybetsende fark etmez senin için bu yüzden acı değer katar bir şeye özellikle çiğköfteye 😂😂

1|0
    0|0
  • Cefa'sız sefa zor

1|0
    0|0
  • bedelini ödemediğin hiç bir şeye sahip olamazsın

1|0
    0|0
  • Acı çekmeden zorluk çekmeden hiç birşey yoluna girmez. Her güzelin bir zorluğu vardır.. :)

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Bence evet. Sen veya daha onceden bir baskasi bir mutluluk icin aci cekmis olmali

1|0
    0|0
  • şart değil

0|0
    0|0
  • ingilizlerin meşhur bir sözü vardır: No pain no gain.
    Yani acı yoksa kazançta yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ne kadar acı o kadar mutluluk

1|0
    0|0
  • Şart.

1|0
    0|0
  • Her kötü şeyin sonucunda bir mutluluk vardır.

1|0
    0|0
  • Bazen gerekir

1|0
    0|0
  • Düzelir her şey bir gün, ama bil ki canın yanmadan mutlu olamazsın...

1|0
    0|0
  • Güzel günler zorlu duraklardan geçer

1|0
    0|0
  • yok öyle birşey bence. mutlulukla acı her zaman beraberdir

1|0
    0|0
  • Aci cekmeden ulasirsan , degerini bilmezsin o mutlulugun

1|0
    0|0
  • budist misin kuzum sen, niye öyle olsun. mutluluğa ulaşmak nirvana falan ahahhajah
    mutluluk öyle uzun süren bid duygu değildir bir geçiş evresidir.

0|0
    0|0
  • Genelde öyle sabretmek lazım

1|0
    0|0
Yükleniyor...