Kaldırılan sorumu kişi kurum grup belirtmeden soruyorum siz anlayın olurmu?

Kaldırılan sorumu kişi kurum grup belirtmeden soruyorum siz anlayın olurmu?Anladınız mı?

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Şu cümlelerin güzelliğine bak hangi kitap bu

0|0
    0|0
    • Sabahattin ali daha başka cümlelwrde var paylaşıcam. Burdan sürekli olmuyor faceye atıyorum

Bugun bu oluşumun fikir babası olarak sabahattin aliyi gördüm ;))

• Kitap ismi İçimizdeki şeytan mı yoksa orda da böyle bol miktar aforizma var. Şü Kürk Mantolu Madonna popülerliğinden Sebahattin Ali'ye önyargılıyım. Kahraman Tazeoğlu'na dönüştürdüler adamı.. Kitap ismini alabilir miyim...

• İçimizdeki şeytan
      Kürk mantolu madonnada bu tarz şeyler yok daha çok piskolojik durum var bunda sosyolojik hadiseler var
      Kahraman tazeoğlu çok aşırı ve luzumsuz deamatik ve boğucu..
      Kürk mantolu madonnada güzel.
      Bu kitabın özü 180 ve 181. Saydada saklı aslınd anlatılmak istenen ve ondan aonrada baI yerlerde olan pragraflarda var

Kızlar Ne Diyor 2

• "AKP yani akp nin yanında aklı başında kimse yok bir akıllı var Recep Tayyip Erdoğan o da yanındakileri cevresindekileri hic dusunmeksizin kullanıyor "diyorsun

0|0
    0|0
    • Hahahahah o adamı çokta akıllı görmüyorum sadece öne sürülmüş birisi o akılların kendi aklı olmadığıda belli olduu

• Gerçekten kurum ve kuruluş belirmemişsin😀İtirazsız inanacak ve düşünmeden harekete geçecek insanlar lazım tam bizim koyun sürüleri😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...