Gayların %90'ının yakışıklı olması sorunsalı?

Neden böyle acaba? Sizin de çevrenizde gördüğünüz her 5 yakışıklı erkekten birkaçı kesinlikle gaydır. Bunu unutmayın. Gizliyorlar. Toplum baskısından korkuyorlar. Yalancıktan kız arkadaşı ediniyor ve acı çekiyorlar. Bunu biliyor muydunuz? Ve ayrıca , aşağıya yazacağınız sorulara cevap niteliğinde birkaç şey daha yazayım. Biz erkeğiz ve adam gibi adamız. Nonoş tontoş değiliz. Televizyonda veya başka yerde gördüğünüz gay kılıklıları unutun. Bizim de bir adabımız var. Gaylıktan vazgeçmek istedim ama duygularımı ve hissettiklerimi anca bir yere kadar bastırabildim. Kız gibi davranan, giyinen, konuşan kısaca adam gibi gay olmayan erkeklerden de hoşlanmadığımızı belirtmek isteriz. Arıca kavgada nonoş gibi kavga etmiyoruz. Ölümüne yumruklar kapasitemiz var. Son olarak BEN GAY'ım ve bu sen dahil kimseyi ilgilendirmiyor. Senden ricam sadece şu başlıktaki yazıya c, evap ver. Teşekkür ederim.Gayların %90'ının yakışıklı olması sorunsalı?

Güncellemeler:
Heterolardan daha erkeksi davranabiliyoruz ve zaten öyleyiz de.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Robbie Williams in dedigi gibi "En iyi kadinlar evli, en yakisikli adamlar gay" 😊 Hormonla alakali mi bilemiyorum. Ostrojen fazlaligi desek boyle kalipli vucutlarin, kemikli yuz hatlarinin ve sesin olmasi imlkansiz gibi. Belki bakimla ilgilidir diyorum ama altyapi saglam olmayinca makyaj ne yapsin. Bilemiyorum ya cidden cok yakisiklisiniz. Nazar degmesin😊 Gayleri seviyoruz. Gizlenmeyin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yazdıklarına katılıyorum yakışıklıyım erkeksiyim kimse bilmiyor ve anlamıyorda ama ben böyleyim kendimi gizlemek zorundayım yoksa ailem sert bir aile öldürürler beni

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ya hakkaten ya daha dün konuştuk bunu bir arkadaşımla bize acı çektiriyorlar diye :) neden bu kadar yakışıklı olursunda bizi mahrum bırakırsın :) neyse geyik bir yana din yüzünden var bu baskılar ama benim düşüncem de daha fazla bilimsel olcak ama hormonlar yüzünden oluyor bunlar.

0|2
    0|0
  • Yalancıktan sevgili edindiğinizi ilk defa duydum. Gerçekten bu ülkede farklı olmak zor iş, ama kendinizi de bastırmayın zorla ya, yalancıktan sevgili de neymiş yapmasanız daha iyi boşverin. Biz sizi seviyoruz.

0|1
    0|0
    • Yalancıktan yapıyoruz çünkü toplum bizi dışlıyor ve aile de muhtemelen öldürüyor. Ve istemediğimiz bir hayatı yaşamak zorunda kalıyoruz. Böyle hayatın ya.

• Neyseki cirkin seviyorum..

0|2
    0|0
  • Sen bir ara bir kizla fotograf paylasmistin yakisiyo muyuz diye. Kendine baskiyi sen yapmissin biz bisey yapmadık. Siteye girer girmez bakın ben gay değilim diye girmek yerine direk ben escinselim ben gayım desen yemezdik seni burda.

0|1
    0|0
    • o kız Tylor Hill idi. İnternetten indirmiştim. O zaman kendi duygularıma anlam vermeye çalışıyordum. O foto için de özür diliyorum.

• @_hedvige_ kendime inanmak istemiyordum ama iş eninde sonunda patlak erecekti. En iyisi kabulleneyim dedim. Şu an çok rahat hissediyorum kendimi. Bu kadar.

• Kabullenmen güzel bir şey. Zaten istedigim sey aksine kabullenmeniz saklamaniz degil :D sonucta farkli kisiler degilsiniz bana gore escinsellik de normal. Şu an iyi olmana sevindim :D

• Aynen ya genelde öyle oluyorlar 😓

0|1
    0|0
  • Kafamda deli sorular.

0|2
    0|0
  • Bakımlı oluyorlar

0|1
    0|0
  • Bakiyorlar kendilerine o yuzden baya iyiler

0|2
    0|0
  • Evet haksizlik jsjs😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadınlara acı çektirmeye devam aferin size :)

0|1
    0|0
  • iyi ki çirkinim diyesim geldi =))

0|1
    0|0
  • Bilmiyok

0|1
    0|0
  • Keske dedigin gibi olsada öyle bir dunya yok malesef.

0|1
    0|0
  • Peki kucukken tacize ugradinmi

0|1
    0|0
    • hayır. küçükken de duygu olarak farklı hissediyordum. şu an farkına vardım.

• dayak atanları bir görsem zaten iyi olacağım. ama haklısın sana katılıyorum.

• eşcinsellik bir tercih değil cinsel yöenlimdir doğuştan gelen bir özelliktir benim ailem babam bir ve küçükken ne kadınsı yetiştirdim nede tacize uğradım eşcinselliğin bunlarla bir bağlantısı yok bazı şeyleri kabullenin artık

• yakışıklı erkeklere erkeklerden ilgi alakada olabilir bu yüzden olabilirler. hatta bir arkadaşım bana bu şekilde davranıyodu sonra baktım laf arasında çaktırmadan çok sevimlisin falan filan diyo tekmeyi bastım buna daha konuşmuyoz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...