Sabah namazına asla kalkamıyorum?

Uykum bu yıl çok ağırlaştı gündüz yorulduğumdan olabilir alarmı son seste kursam gece gözüm kapalı kapatıp uyuyorum asla kalkamıyorum gözümü bile açamıyorum siz nası kalkıyosun lütfen yardımcı olun teşekkürlerr

1|2
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Muhammed bin Kutbuddîn İznikî Hazretleri Miftâhül Cenneh isimli kitabında buyuruyorlar ki:

"Bir kimse yatacağı vakt, (İnnâ a’taynâ) sûresini okusa ve sonra, (Yâ Rabbî! Beni sabâh nemâzına vaktiyle uyandır) derse, Biiznillâhi teâlâ, o kimse, sabâh nemâzına, vaktiyle uyanır."

(Bu kitap www.hakikatkitabevi.com Adresindeki İSLAM AHLAKI kitabı içerisinde mevcuttur. Dileyen arkadaşlara hediye gönderiyoruz.)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gece su ic yumadan
    Ayrıca Kevser süresini oku ve kalkacagini söyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Gece uyumadan önce Kevser Suresini oku. Tam ezan okunurken kalkarsın. İnanmıyorsan bu gece dene.

0|1
    0|0
  • Allah affetsin epeydir kılamıyorum.
    Ama kıldığım zamanlar sabah kalkıp kılar öyIe yatardım insan kendini şartlandırınca kalkıyor.

0|0
    0|0
  • gündüz günahlarını azalt kalkarsın gündüz işlediğin günah kadar ağır olur uykun bu birincisi ikinci bir yöntem söleyim sana 3 felak 3 nas dan sonra şöyle dua et: aLLAH IM senin müminleri sabah namazına kaldırmakla görevli bir meleğin var ona emret sabah namazına kaldırsın beni nolur diye dua et, o melek seni kaldırır, kalkmazsan yataktan teper yine kaldırır merak etm, denenmiştir :)

0|0
    0|0
  • Çok geç uyuma
    Saatini 45 dk önce kur uzağa koy
    Evdrkilere de kaldırmasını söyle
    Elinden gelen ne varsa yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Uykunun ağırlaşması ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Eğer kalkmayı gerçekten istersen alarm kurmadan bile kalkarsın. Tamamen sana bağlı. Bende de bazen oluyor. Kalkacağım diyorum ama aslında istemiyorum kalkmayı. Gece alarm sesini bile duymuyorum. Ama gerçekten namaz kılmayı istediğimde kalmam çok kolay oluyor.

0|0
    0|0
  • Geceden kendini şartlandırırsan,
    sanırım bunun faydası olur.

0|0
    0|0
  • alarmı uzağa koyup kalkar kalkmaz abdest alıyorum...

1|0
    0|0
  • ben canım ne zaman isterse o zaman namaz kılıyorum

0|0
    0|0
  • Alarmi uzaga koy 👍

0|0
    0|0
  • Esselatü hayrun minen neum...

1|0
    0|0
  • Kardeşin abin varsa o saatte su döksün suratına.

0|0
    0|0
  • zalım :( :(

0|0
    0|0
  • erken uyumaya özen göster

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Telefonu uzağa bırak ki kalkıp kapat. Zor durum bende de oluyo çok zor kalkıyorum. Bazen kalkamıyorum. Malesef böyle.
    Akşam erken yatmak gerek ama erkendende uykusu gelmiyo insanın.

0|0
    0|0
  • Bismillah de kalk yen şeytani bazen bende de oluyor

0|0
    0|0
  • Erken yat

0|0
    0|0
  • Erken yat sende

0|0
    0|0
  • erken yat sende. ben öyle yapıyorum. yatmadan bir fincan melissa çayı içiyorum

0|1
    0|0
  • GönüldeN iste ezan sesi yeter uyanmana inşaallah 😊

0|0
    0|0
  • Alarmı uzağa koy

0|0
    0|0
Yükleniyor...