Ciddice tavsiye verin, yardımcı olun?

Lise son sınıftayım. Okuduğum kitaplardaki beğendiğim yerleri not aldığım defter tutuyorum. Hoslandığım çocukta benim gibi. Benden kendisi için bir defter hazırlamamı istedi (sevdigin şiirler sözleri yaz dedi) tabi ilk başlarda çok mutlu oldum ancak benim onun için yazdığım güzel sözleri o başkası için düşünüp okuyacak bu durum canımı sıktı açıkçası. Aynı yazar-şairlerden hoşlanıyoruz ne okusam o aklımda daha da beni sevmeyen 'başkasını seven' birine kendimi kaptırmak istemiyorum. Başta kendi defterimi ona vermek icin doldurmaya devam ettim ancak şimdi vermek istemiyorum. Geçen mesaj attı defteri getirebilir misin diye. Ben de bitince getiricem dedim. Şimdi pek güzel bir yalan/bahane bulamıyorum. Bana nolur yardımcı olun?

Güncellemeler:
Yok mu bir cevap

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Dersler ağır ailevi sorunlar var ilgilenemedim kusura bakma de

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başkasını sevdiğini nerden biliyorsun?

0|0
    0|0
    • Sevdiği kızın anlatmıştı bir kaç sene önce hala onu mu seviyo bilmiyorum ama beni sevmediğini kesin illa birilerini seviyodur

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence o defterde emeğin var. Sen o kadar yaz o gitsin başka birilerine yazsın. Oldu paşam, az yerinde kendine bir defter tutsun 😌Bence verme. Defterim ile ilgili başka planlarım var de, ilerde günlük tarzı birşey çıkarmayı felan düşünüyorum de. Hoşlandığını deme ama eğer hiç bir mani bulamazsan bir Mayıs tatilinde kuzenim geldi o aldı götürdü il dışına de 😊

0|0
    0|0
  • Kafasını karıştırıcaksın. Defteri hazırla ver yalnız içine notta koy. Onu sevdiğini belli eden. O zaman defterde yazılanları okurken aklına sende geliceksin. Kafası karışıcak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...