Kapat

Gerçekten canımı çok sıkmaya başladı?

Öncelikle biraz uzun mesele ama gerçekten 2 haftadır bu olay canımı çok sıkmaya başladı her düsündügümde kalbim sıkışıyo mutsuz oluyorum. Fikirleriniz benim için önemli. Şimdiden Teşekkürler. Olaya gelirsek biz Üniversitede 3 kişi çok yakındık. Ben hariç diger iki arkadaşım tartışdılar (bu 2cı kez ) Tabi ben arada kaldım ikisiylede aynı samimiyyetimi korumaya çalışıyodum. Fakat digeri ( biraz daha eski arkadaş oldugum) benden uzaklaşmaya başladı soruyorum konuşuyorum trip atıyo cevap vermiyo Nedenide neden küs oldugu kızla ben samimiyim gülüp konuşuyorummuş? Birkerde böyle tartışmışlardı yine aynı şeyi yapıyodu bana ben alttan alıp özür dilemisdim hiç bir suçum yokken. Ne zaman küsse o kızla hemen bana onu aramızdan çıkaralım , bizim aramızı bozacak derdi. Bende alınmış dargın diye sinirle söylüyo sanıp üzerine düsmemistim. Bu son olaydada böyle böyle benden tamamen uzaklaştı. Sınıfda bana karşı öyle bir imaj oluşduki sanki onu dışlamaya çalışmışım, kötü kızmışım megersem. Artık o olaydan beri sınıfta gerçekten sogukluk hiss ediyorum. Şimdi o mutlu herkesle takılıyo egleniyo , ben ve küsdügü kız yalnızız. Sizce haksız benmiyim durumda da?

Güncellemeler:
...

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sende onu takma zaten seni gerçek bir dost olarak görüyorsa hatasını anlayıp geri dönecektir eğer dönmesse zaten arkadaşın olmamıştır :)

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...