Amfide işlenen üniversite derslerinde arkadaşlık kurmak zormu?

Arkadaşlar hukuk tercıh edıcem. Derslerın amfıde ıslendıgını gordum bayaga kalabalık. Arkadaslık kurmak zor olurmu? Sız ılk unıye basladıgınızda arkadaslık kurmanızda zorlandınızmı? Bır tane kafa dengı arkadas olması yeterlı ama cekıngenlık var :)

Güncellemeler:
guncel

0|1
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bak sana olacaklari soyliyeyim amfi koca sinif derler halbuki kucuk siniftan daha az kisi ile tanisip ark olucaksin gruplar olusucak ilk haftalarda zaten zamana birak 3. Sinifta okulun yarisindan fazlasini tanicaksin bu arada amfide en one geceyim deme sakin bastan 3. ya da 4. Siralarda ortalar candir onde inekler arkada okulu 6 senede bitirecekler vardir ayrica boyun agrisi cekmessin kral olmak istiosan derslere git notlari tut millet kopegin olur :D

1|0
    0|0
    • ne bılım yalnız kalmakta ıstemıyodum korkum vardı tesekkur ederım :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kafeteryada mi amfiden?

1|0
    0|0
  • Yok sorun olmaz onlar seni bulur.

1|0
    0|0
  • amfideki makara hiçbir yerde yoktur

1|0
    0|0
  • Üniye ilk gittiğim hafta sevgilim bile olmuştu benim

1|0
    0|0
  • Sen okulunu kazan,
    kafa dengi biri mutlaka çıkar.
    Amfide çıkmasa,
    aniden çıkar karşına.

0|0
    0|0
  • valla ben ilk hazırlık okudum ingilizce zorunluydu ve bizim sınıflarda 40 kişilik ve herjekes birbirini tnıyo :D

0|0
    0|0
  • Bir yabancı gibi takılırsın...

0|0
    0|0
  • Hayır. Git birinin yanına otur. Tanıt kendini muhabbet et.

0|0
    0|0
  • Üniversitede arkadaşlik kurmak çok kolay

0|0
    0|0
  • Bu hayalleri dusunceleri kurmayi bile ozledim 😕

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu nasıl soru ya :D Sınıf işte yanındakinde uç istersin önündekinden kağıt en çok not tutandan not istersin böyle böyle olur bu :D

0|0
    0|0
  • yoo neden zor olsun

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın ablası hukuk okuyor amfide ders görüyolar ilk gün birkaç kişiyle tanışmış sınıfta sonra öyle öyle hepsiyle neredeyse tanışıyormuş cunku hepsi birbirinin yanına gidiyormuş numara alip veriyorlar. Güzel diyor

0|0
    0|0
  • ders dinle ders ne işin var arkadaşla davalara da arkadaşlarla mı gireceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...