Oda arksdaşımdan artık iyice tiksindim napabilirim yardım?

arkadaşımdan artık iyice tiksindim annem hakkında laf soktu babam hakkında laf soktu dedikodumu yaptığınî biliyorum herkesle. Ve ben bölüm değiştircem sınava yeniden hazırlanıyorum sürekli herşeye alınıyo kendi laf sokuyo sokuyo ben bişey diyince bir ağzıma etmediği kaliyo hemen kusuyo bazen geceleri sessizce yaklaşıp yastıkla boğasım geliyo?

Güncellemeler:
Guncel

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sıkıntıtili

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayatta herkese herşeyini anlatmaman gerektiğini öğrenmiş oldun ilk tokadını yemişsin umarım ders çıkarırsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende senin oda arkadaşından soğudum.

0|0
    0|0
  • Sabret Can; üzüIme sevmeyen gitsin. Niçin ağIarsın? Dua et Rabbim seni terketmesin. İşte O terkederse gerçekten bitersin!

0|0
    0|0
  • gönder bize bizde ona sokalım :D sende kurtulmuş ol :D

0|0
    0|0
  • Gönder bana gelsin

0|0
    0|0
  • Hiç acıma muhatap dahi olma

0|0
    0|0
  • direk saldir. ilk yumruu sen at. ve ya pisikolojik aciklarini bul uzerine git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• niye ızın verıyon ıkı laf sok bısey dıyemesın

0|0
    0|0
    • Bende mallık zaten deminde arkadaşıyla konuşuyo bana laf sokuyo

• Odaya pek uğrama kütüphaneye git sürekli ders çalışmak için. Ve başka arkadaşın varsa arada onun yanında kal kafa dağıt. Zaten dönem bitecek takma... Seneye de uzak dur. Sana tavsiyem oda arkadaşını seçerken çok konuşmamasına özen göster ve güler yüzlü olsun. Öylesinden zarar gelmez

0|0
    0|0
  • Guzel fikir bog onu gece bencede

0|0
    0|0
  • mümkünse yer değiştir. hergün bu insanla birlikte aynı odayı paylaşmaya gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...