Toshiba mı Asus mu Lenova mi?

Laptop alicam ama çok kararsizim ne alsam diye amacım nette takılmak ders felan dinlemek yani oyun değil Nedense Toshiba nın modelleri çok hoş ama özellikleri nasıl bir fikrim yok anlamıyorum pek

0|1
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• toshiba ve asus kullanmış biri olarak söylüyorum. asus her türlü lider.
    asus eski bir pc üreticisidir, asıl işleri bilgisayardır. toshiba'nın ne yaptığı belirsiz her ürün dalına giriyor adamlar. hiçkimse her alanda uzman olamaz bu mümkün değil. bence en işi en iyi bileni seçmek lazım. 10-15 senelik bilgisayar geçmişi olan asus her zaman öne geçer diye düşünüyrum. bilgisayarın en temel bileşeni olan anakart üretiminde lider ve geçmişi sağlam olan firmalardan biridir asus. Lenovayı pek bilmiyorum kullanmadım ama sadece ismi cool gibi görünüyor başka bir artısı yok diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Asus oyun için iyi diyorlar ya

• oyun için iyi olan bir bilgisayar zaten teknik olarak da iyidir işte ama bu iş daha ziyade bütçeye bakıyor. paran varsa, ödeyeceğin paraya en iyi donanıma sahip makinayı alırsın ve istediğin oyunu da oynarsın. kalite olarak bakmak lazım olaya. ben asus'un bilgisayar alanında lider ve çok tecrübeli olduğunu düşünüyorum. tecrübeli olan bir üretici, piyasaya sonradan girmiş diğer üreticilerin aldığı yolu fazlasıyla almıştır ve bu benim için o markaya güvenme sebebidir.

Erkekler Ne Diyor 18

• Toshiba artık laptop üretmiyor. Yani alacağın ürün depoda kalmış ürünlerden olacaktır. Asus almanı öneririm

0|0
    0|0
    • Neden uretmiyo ki

• muhtemelen rekabete dayanamayıp böyle bir karar almıştır :D eee herkes her alanda uzman olamaz işte. asus gibi laptop üreticileri ayakta kalır ama diğerleri zor.

• Bu 3 markada kalite ama fiyat olarak limitini belirlemelisin ona göre bakmalı özelliklerine..

0|0
    0|0
  • levona kullanıcısıyım bende önce toshiba diyordum fakat lenovam i7 işlemcili sessiz ısınmadan ve cok hızlı bir sekilde çalışmakta

0|0
    0|0
  • Toshiba kaliteli aga doğru yoldasin. Casperden de uzak dur

0|0
    0|0
  • Asus

0|0
    0|0
  • Tabiki asus

0|0
    0|0
  • Asus!!!

0|1
    0|0
  • Asus 💗

0|1
    0|0
  • asus.. toshibanin pilleri berbat

0|0
    0|0
  • Lenova ve Toshiba

0|0
    0|0
  • toshiba

0|0
    0|0
  • Lenovo alma genelde Toshiba iyidir * Asus'ta şu ara gayet iyi makineler çıkartıyor.

0|0
    0|0
  • Tosibaval

0|0
    0|0
  • Toshiba sadece isim servisi ve fiyat performans lesssss sakin alma. Dell falan al

0|0
    0|0
  • Toshi ve asus guzel

0|0
    0|0
  • günah günah. şeytan icadını napacaksın. hayırlı işler yap...

0|0
    0|0
  • Bence de lenova

0|0
    0|0
  • Asus ve lenovo.. toshiba satin alma urun yapar.. asus ve lenovodan sasma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...