Sinifta kavgali oldugum erkek hocaya gitmis birseyler ispiyonlamis su saatten sonfa nasil davranmaliyim?

Sinifta surekli bir cocuk bana laf sokar bende ona laf ona sokarim. Dun fizik hocasini savunuyordu bende dedim ki yaptigi projeler sayesinde derslerde geri kaldik insanligina bişey diyemem ama dedim. Gitmiş bunu soylemis. Fizik hocasi beni çagirdi elinde dilekce var bagiriyo cagiriyo madem derslerden geriyiz sen bu siniftan git o zaman falan bayagi bir sinirli bagirdi cagirdi yargiladi beni. Bende gozyaslarimi tutamadim. Hocam sahsiniza hiç bis sey diyemem ben o cocukla kacgaliyim inadina dedim dedim tabi bu sirada hickira hickira ağliyorum cunku uzerime cok geldi. ben evde bile anneme bile youtubaki proje videolarinixi gosteriyorum bu bizim hocamiz diye dedim. Ama siniftan beni gondrrin six bilirsiniz dedim. Hickira hickira agladim cunku zaten doluydm uzerime geldiler. Hoa kalkti sarildi tamam yanlis anlasilma olmus dedi falan her neyse gozlerim kizardi tabi. Sinifa gittim herkes noldu falan dedi nende iyiyim bişey yok dedim falan. Sinifka aram fszla iyi degil bir ksc kisi haric. Kavgali oldugum cocuk suanda mutlu ve beni ezdigini dusunuyo. Ama ben yikilmadim ayaktayim ve gucluyum. Ama tayfssi uzulme bu gunlerde gecer (!) dedi dalga geçtiler uzuldugumu gorunce sizce bu saatten sonra nasil, davranmaliyim. Gormezden mi gelsem koyar ne yapsam pisman olurlsr siz olsaniz bu durumda ne yapardiniz? Sinifta yalnizim Şu an ama bir kac kisihle konusuyorum?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bunu okursam ben olmam, bu yüzden okuyanları tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
    • Sagol derdime derman oldun. Gereksiz yorumlasrini kendine saklasan ben keyfimden yazmadim.

• O zaman yorumunu kendine sakla. Moralimi daha fazla bozma.

• Üf snne be slk s. ss

En İyi Kız Görüşü

• Dediğinde bir şey yok ki. Hocan eleştiriyi kaldıramamış. Sen üzme kendini. Dsipline gitsen dahi ceza almadan geri dönersin kime de 'hoca proje yaptığı için derslerden geri kaldık dedim sadece o da elinde dilekçeyle bana bağırdı' desen seni haklı bulur zaten.

1|0
    0|0
    • Evet haklisinda o cocuga nasil bir ceza veemeliyim. Onu soruyorum

• Yok sayarak. Okula şen şakrak git. bir sey sorarsa ona bakmadan cevap ver önemseme ve arkadaşlarına da aynı şekilde en fazla 1 hafta sonra deliye dönecek

• Onu önemsemedigini sansın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Okudum ve cok sinrilendim oyle erkekleri bir kasik suda bogmak gerek ama ne yapabilecegin konusunda bir firkim yok uzgunum :/

0|0
    0|0
  • Kac yasindasin 14 falan mi

0|0
    0|0
  • Gormezden gel muhattap olma

0|0
    0|0
Yükleniyor...