Günümüzde Polise & Askere bakış açınız nasıl?

Günümüzde Polise & Askere bakış açınız nasıl? detayyy detayy detayyyyy

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet olumlu. En azından arkasından atıp tutup bası sıkıştığı an onları arayanlar gibi değilim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Olumlu bakış.

0|1
    0|0
  • Çok değerli olduklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Diger insanlara nasil bakiyorsam oyle ama korkmuyor degilim :D

0|1
    0|0
  • Polis polistir asker asker nasil bakmam gerekiyor ki devletin hizmetine calisip karsiliginda para alan insanlar bir meslektir meslegini layigiyla yapoyorsa on numra adamdir yapmiyorsa zaten hakettigininbirgun bulacaktir herkes gibi siyasete karismamasi gerekir taraf tutmamasi gerekir devlet adina calismali

0|1
    0|0
  • görevini yapan memurlar diye düşünüyorum bence onlara değilde onların bir üstündekilere bakmak lazım ;)

0|1
    0|0
  • Hakkıyla mesleğini icra eden herkese inanılmaz saygım var. Emniyet teşkilatı içindeki çürük elmaları saymazsak devletimin polisinide çok seviyorum. Asker zaten babamız abimiz kardeşimiz arkadaşımız. Kısacası asker halktır. Sevgim saygım sonsuz.

0|1
    0|0
  • Hepside abim , kardeşim , canlar onlar

0|1
    0|0
  • Kurban olurum. Allah başımızdan eksik etmesin

0|1
    0|0
  • Seviyorum onları iyiki varlar allah korusun onları

0|1
    0|0
  • Çoğunun satılık ve ruhsuz olduğuna inanıyorum !

0|0
    0|0
    • Senin düşüncen tabi. İnşallah işin düşmez

• İsimin düşmesi önemli değil karşımdaki insan görevinin gereğini yapabiliyorsa sorun değil :)

• Gurur duyuyorum.. Vatan size emanet daha ne olsun?

0|1
    0|0
  • Polis sevmem Asker severim.. Allah onlari eksik etmesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Namusumuz

0|1
    0|0
  • bazı polislerlerle şakalaşıp kanki oluyordum basket oynuyorduk sahada sonra doğuda kürtleri vurmaya başladılar şimdi kafamda bazen geçmiyor değil canlı bomba olup karakolu basmak orada patlatmak o kadar nefret ediyorum onlardan eskiden askere gitseydim nasıl havam olur diyordum askerler kürtleri vurmaya başlayınca tiksindim askerlikten iyiki askere gitmemişim dedim

0|0
    0|0
    • Ha vuran asker polis yani :) vurulan değil yıllardır?

• @PlayBoy0101 sen hangi ülkede yaşıyosun yıllardır bombaları patlatıp sivil öldüren kim, çocukları zorla dağa çıkaran kim, sırf sayı üstünlüğü için 15 çocuk yapıp dokağa salan kim neyin kafasını yaşıyorsun. Bu şekikde yaşayan başka bir topluluk var mı?

• Onlar terörist kardeşim ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım kimse çocuğunu dağa cıkarmaz ordaki halk baskılar altında yaşıyor çocuğunu almasınlar diye köyden şehire kaçan çok insan var ha gece terörist gündüz köylü olan gavatlarda var her insanı aynı kefeye koyamayız

• nasıl bakmamız gerekiyor merak ettim?
    desen ki bu sitedeki kendini polis ve asker olarak tanıtanlara nasıl bakıyorsun onu anlatırım da.. genel olarak polislik askerlik bununla ilgili konuşmaya bile gerek yok.

0|0
    0|0
    • Sakin ol şampiyon, soru paylaşım ağı burası, sen bakmasanda olur yani. Toplumun mesleğimize naıl baktığını araştırıyoruz buzlar varsa arada belki konuşuğ eritcez amaç bu olamaz mı?

• Nasılmış bakalım

0|0
    0|0
  • Askerler iyi severim babamda rütbeli asker ama bazı polislerden dolayı polisleri sevmemeye başladım genelleme yapmıyorum

0|1
    0|0
  • eskiden severdim polisleri belli bir seviyeleri vardı. herkesi polis yapmazlardı. şimdi malum bir takım yerleştirmeler sonucu ipini koparanı polis yapmışlar. ee hak etmeyen birine de yetki verirsen ortalık havalı artist cahil (yetiştirme şekli olarak) polislerden geçilmez ve piyasada çok var şu an gördükçe üzülüyorum. askerlere gelince onlarda operasyondan geçti aynı benzer şeyler onlardada var ama polisler kadar değil. sonuç olarak askerlere güvenim ve saygım tam ama polislere yok.

0|0
    0|0
    • Haklısın. Hükümetin tercihi...

• aynen öyle. bu arada gerçekten işini hakkıyla yapan ve hak edenleri tenzih ederim yazmayı unuttum. devrimci bir kuşaktan gelen biriyim uni yıllarımda polisle çok münasebetim oldu. ilk zamanlarıumda afiş yapıştırıken karakola alındım daha 16 yaşındaydım. savunduğum ideolojiye bile çok hakim değildim. marks ı bana ilk öğreten kişi bir polisti :) nezarette çekti tabureyi anlattı bana kendi tarafından belki ama anlatabildi yani. seviyeyi burdan ölç adam araştırmış okumuş savaştığı şeyin ne olduğunu biliyor. şimdi olsa ulan komünist dinsiz der verir jopu. biraz uykuluyum ne demek istediğimi tam anlatamamış olabilirim:) idare ediver.

• Güzel bir anı ve öğretici :)

Yükleniyor...