Artık sabeım son gradüslerde.. Bir fikriniz var mı?

Merhaba. Bir kaç defa bu konu üzerine görüşler aldım bazılarınızdan ve teşekkür ederim. Bu son görüş isteğim ilgili konuya dair ve gerçükten çok gerekli. Bir kız arkadaşım var (önceki sorulara bakanlar iyi bilir). Yani arkadaştık. Hatta daha öte bir şeyler. Kimseyle paylaşmadığı sırlarını bile benle paylaşırdı. Ben artık zaman ilerledikçe ona karşı arkadaşlıktan daha öte bir şeyler hissetmeye başladım. Kendisine ne kadar söz altı bildirsem de, bu doğal çünkü biz arkadaşız dedi. Artık sabredemedim ve onu sevdiğimi söyledim bir gün. Bana neden bunu yaptın? Nasıl yaptın dedi? Ben de bize bir şans ver ya da hayatından çıkıyorum dedim. İki gün görüşmedik. Sonra bahane bulup bana yazdı. Ben de cevap verdim tamam dedi. Sonraki gece sana çok ihtiyaxım var diye mesaj attı. Ben ne kadar sevdiğimi söylesem de illa arkadaşız diye tutturdu. Bensiz yapamıyor, herşeyimsin diyor. Ama arkadaşız diyor. Arkadaşlık benim için her şey, başka bir hissim yok, hissizlüşiyorum gittikçe diyor. Hayattan hiçbir beklentim yok diyor. Küçükken tecavüze uğramış bu arada 12-13 yaşlarında. Bana karşı gissleri arkadaşlıktan çok çok öte bunu anlamak çok kolay. Ama böyle yapıyor işte. Geçen başdönmesi oldu doktora gidelim dedim istemedi. Ne desem ne yapsam inat ediyor, istemiyorum diyor. Defalarca psikologa gidelim dedim, olmadı basit antidepresanlar vereyim sana dedim istümiyorum dedi. Ne desem inatlaşıyor hep. Hiç bir yolunu bulamıyorum. Onu ne kadar sevdiğimi öyle anlattım ki defalarca, taşa konuşsam öyle dile gelip ağlar sarılırdı bana o derece. Ama ne yapsam ne etsem arkadaşımsın diyor. Her şeye inad ediyor. Herşeyimsin, beni bırakma, sadece güvendiyim, beni insanlığın varlığına inandıran, güç aldığım sen varsın diyor. Bana ulaşamayınca, onu azıcık bile kızıp üzünce ağlıyor. Söz vermiştin diyor bana seni üzmeyeceğim diye ama ağlattın işte yine diyor. Yalvarıyorum affetmesi için. Çok seviyorum onu. Ne yapayım bilmiyorum. O da beni seviyor çok belli, çünki arkadaşlık değil bu.

Güncellemeler:
Üzülmesini asla istemiyorum onun. Saçının teline zarar versem elimi keserim o derece çok değerli benim için. Ama ne yapsam ne etsem hep inad ediyor, başaramıyorum razı etmeyi. Kaç defa restleşdik tamam artık bitui diye ama hep beni aradı, yazdı sana ihtiyacım var diye. İki gün önce kavga etmiştik konuşmadık. Dün mesaj attı bana arkadaşlığı bitirmek istiyorsun? Evet ya da hayır de diye. Ne yapayım bilmiyorum. Lütfen yardım edin. :(

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Belki bazilari uzun diyecek ama degil yegenim.
    Yarim yamalak yorum yapmak istemiyorum inan.
    Tek anlayabildigim o kizin basindan gecen tecavüz olayina bagliyorum ben.
    Eskiden bir arkadasimin sevgilisininde basindan gecmis.
    O gün bu gündür bana bile yaklasamiyor geriliyor diyordu. üstelik sevdigi halde.
    Bilinc altinda yatan tüm olumsuz düsünceler ;sevgili olma gibi bir iliski söz konusu olunca geriliyor.
    Ama sunuda eklemek istiyorum; o kizin bu dünya da en güvendigi baglandigi erkemte sensin.
    Bunu unutma olurmu?
    Yogun calisdigim icin daha önceki sorularini görmedim.
    Istersen konusuruz; belkibir olurunu buluruz yegenim.

0|0
    0|0
    • Abi teşekkür ederim görüşün için. Evet o olayla alakalı. Tek güvendiği benim biliyorum. Zaten o yüzden razı olucam arkadaşlık isteğine galiba. Tutturdu illa bitirelim mi devam edelim mi arkadaş olarak? Geçiştirmeye çalışsam da yine aynı soruyu soruyor. Kesin cevap söyle diyor. Yalnız bırakmakta istemiyorum.

• Anladım abi. Tekkür ederim değerli fikirlerin için.

Yükleniyor...