Her insan yanıltır mı?

Bazen hata yapıyoruz fazla seviyoruz, fazla güveniyoruz. Peki güvenip pişman etmeyen kişiler neredeler?

1|3
5|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Onlar öldü malesef sevdiyine "sana verecek dünyalık birtek şu iğnem var. Onuda senin aşkından yaloz gezerken ayağıma batan dikenleri çıkarmak için kullanıyorum" diyen adem kişiye "işte bende tam onu istiyordum aşk yolunda ayağına batan dikenler sana şerefken sen onları neden çıkarırsın ey aşık!.. bilmezmisin gül çiçeği uğruna nice dikenlere katlanır." (Leyla ile Mecnun) İşte bu şuurda aşk olsaydı ahir zamanımızda o aşıklarda olurdu. Artık aşıklık devri bitti zaman bir nebze sevme zamanı. küçük beklentilerle büyük mutluluğu bulma zamanı.

1|0
    0|0
  • Öyle biri yok. Çünkü herkes insan.

Herşeyin başlangıç noktasıda bu zaten yanıltmaz deriz.

Döngüyü nasıl mı kırarsın? Affederek.

1|0
    0|0
  • Değerimizi bilen kız çıkmadı :P

1|0
    0|0
  • Dolunay zamanı 3 kere "Aya baktım hoş oldum, güvendim pişman oldum" de o kişiler çıkacak karşına :)

1|0
    0|0
    • İlginçç o Nasıl oluyor? :)

• seninkisi karanlıkta iğne aramak gibi birşey aslında :) şaka bir yana zamanla kendini belli eden kişiler dediğin şey aslında

• o kişileri asla sevmezsiniz cunku siz sevdiğiniz insanı güvenilir sanarsınız

1|0
    0|0
  • yanıltırrr

1|0
    0|0
  • Kuytu köşelerde 😊

1|0
    0|0
  • Yaniltmaz

1|0
    0|0
  • yok öyle bir şey

1|0
    0|0
  • buralardayız da sen bizi sevmesin başına birşey düşmezse

1|0
    0|0
  • saklanıyolar

1|0
    0|0
  • Banada söyle bulursan

1|0
    0|0
  • Yaniltir tabiki

1|0
    0|0
  • artık güvenmek de fazla sevmekte yok

1|0
    0|0
  • Gittiler :)

1|0
    0|0
  • yanılır tabi

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Bazen cok uzaga bakarsin ama burunun dibindeki hazineyi gòrmedin, bence cok uzakta arama o kisiyi belkide tani basindadir😊

1|0
    0|0
  • çoğu yanıltır dikkat etmek gerekir

1|0
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • Her insan iki yüzlüdür, yanıltır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...