Bir kız ve erkeğin beraber eve çıkması caiz midir?

Arkadaşlar yaşıtımdır. Odalarımız ayrı olacak tabi 2+1 olur ev. Yaşadığım şehirde ev konusunda güvenebileceğim tek insan. Ve ben onunla eve çıkmak istiyorum. Tabi ona söylemedim. Kafamda öyle düşünüyorum sadece. Sadece işin helal haram noktasında kaldım biraz. Tecrübeli arkadaşlar fikir verirse iyi olur :)

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• helalı haramı gayet bellı.

0|0
    0|0
    • odalar ayrı olacak diye belki olabilir diye düşündüm de "zinaya yaklaşmak" mış. vazgeçtim :)

• yok kardes.. odalar ayrı olsa bıle olmaz..

En İyi Erkek Görüşü

• Atesle barut nihayetinde dostum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır değil

0|0
    0|0
  • İki kişi (iki karşı cins) yalnız kalırsa üçüncüleri şeytandır ! :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her işi geçtiniz helal haram kısmında mı sıkıntı var şu anda yani?

2|1
    0|0
    • Mesela hangi işleri geçtik? Demeye çalıştığın şey ne?

• 2+1 evi buldunuz, parasını ödeyebilecek durumdasınız, çevreyi aileleri de ikna ettiniz, kıza da söyledin kabul etti, geriye tek bu mu kaldı yani.
      Demeye çalıştığım şey bu :)

• yukarıda açık yazdım galiba tam okumamışsın. kıza söylemedim daha. hani teklif etsem kabul etme ihtimali yüksek. öyle yakınız hani. ev bulmak sıkıntı değil zaten. kendisi evde. sadece tek başına masrafı çok fazla oluyor. eşyaları da yeterli gayet. o sebeple düşündüm

• friends with benefits takilirsiniz iste.

0|0
    0|0
  • İsra suresi 32 '' Ve sakın zinaya yaklaşmayın! Çünkü o arsızca bir hayasızlık ve çirkin bir yoldur.'' ayetin muhatapları olarak zina yapmamız değil, ona götürecek yollara dahi yaklaşmamamız söyleniyor.

0|0
    0|0
  • Ateş vs. barut :D

0|0
    0|0
  • Bunu laikliği tartışan bir ülke şartlarında gerçekten soruyor musun?

0|0
    0|0
  • Senin icin tek insan o olabilir ama kizlar erkekle ev arkadasi olmazlar. Cok modern kizlar sadece ciddi iliski yasadigi sevgilileriyle cikarlar ama sen bu ruyadan uyan ve bu hayalinden vazgec. Istersen direkt teklifini yap kabul etne ihtimali icin risk almaya deger dersen ama yuz yuze soyleme cunku yakin mesafeden sorarsan gelecegine bir diz kapagi yiyebilirsin.

0|0
    0|0
    • yok ya bu yaz kaldım yanında zaten. sıkıntı olmadı. yine de uygun değil anladım. teşekkür ederim :)

• Yaninda kalirsin. Ben de sayisiz kizda kaldim, sayisiz kiz da bende kaldi ama resmi olarak ev arkadasi olmak bambaska bir boyut, evlilik gibi dusun. Anladigina sevindim rica ederim :)

Yükleniyor...