Dost kazığı bu olsa gerek ne yapcamı bilmiyorum?

Arkadasımın banka borcu vardı iş arıyo bulamıyo oturduğu evi işyerine uzak diye acıdım iyilik ettm bizim evde kalırsın kendini toplayınca kiraya çıkarsın dedim tamm dedi ailemle yaşıyorum zaten bir ay oldu neyse iki ay oldu evdekiler ne zamn gitcek dedi üçüncü aya girdik kız ev aramayı bıraktı yok telefon alcam yok 5 bine taksitli diş yaptırcam demeye basladı iyi yine bir sey demedim sonra ablam mutfakta be zamn gitcek ev bulmadı mı dedi onla ufak tartısma yasadım yine kızı savundum bu da duymuş ablama mesaj atmış merak etme rahatsız olduğunu biliyorum anneme diyecem ev tutcam pazar gününden sonra gidecem yazmış bunuda kardesine demicem yazmış. İşteyiz fabrikada milletle fısır fısır etti mağdur ya bizim ortak arkadasın evine gitti yeni evli oda ona durumu anlatmış ablamı kötülemiş ben sevgilime borç para vermiştim o lafı almış eve para vermiyo sevgilisine yediriyo demiş yok şu kadara kıyafet alsa paranın şukadarı nerde diyomuş saf salak demiş arkamdan oysa o kadar iyilik ettim bide kimseye deme dediğim şeyi arkadasa yemin ettirip sakın deme emineye demiş dediğimi bu arkadas yalan söyleyemez evde olanı biteni nerden bilecek anca ondan duyabilceği şeyleri kendi anlattı bende bir sene önce borç vermiştim onu istedim sırf paramın hesabını yapıp salak dediği için ama ne yapacağımı bilmiyorum konuşsam mı diye düşünüyorum yüzüne niye böyle yaptın diyip küssem mi çünkü çok iyilik yaptım evdede bir dediğini iki etmedim hep hizmet ettim ama gördüğüm muğamele çok kötü baskalarınada konusuyodur fikri deli ediyor

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir kişiliği hayatından çıkart yol ver gitsin muhatap olma

0|0
    0|0
    • niui insan kendini övmek için beni kötüler ki valla şaştım kaldım onu görmemek için işten çıktım yalan söyleyip bana bel bağlamasın diye

• Valla kafam daha rahat orda tanıdığım kızlara da allah bilir sevgilimi kötülüyo bir arkadas sayesinde girdik oraya o kızda sevgilimin arkadasının eski sevgilisi oda benim sevgilimi bana kötülüyodu hah şimdi ikisi bir oldu artık ordaki kızlarla konuşur durur

• Senin için kötü de olsa bir terçübe oldu bir dahakine çevrendeki insanları çok dikkat et derim Ve asla böyle insanlara meydanı boş bırakma onlar senden kaçsın sen onlardan değil

En İyi Kız Görüşü

• Seninkine çok benzer bir şey yaşadım ve bir şey olmamış gibi devam ettim. Sonra sömürebileceği kadar sömürüp kendini haklı çıkardı ve sonunda bir kere para vermedim diye bir şekilde kendini haklı çıkarmaya çalışıp görüşmek istemiyorum dedi haspam. İçinden geçen her şeyi söyle suratına bile bakma bir daha bence

0|0
    0|0
    • Bende onu diyorum kendime iyilik ettiğim halde kötülük buldum hakkettiğini yapayımda yaptığına değsin diyorum valla düşünmekten uyuyamıyorum

• Çok sevindim senin adına umarım bundan sonra gerçek dostlar girer hayatına 😊

• İnş. Canım seninde öyle

Erkekler Ne Diyor 5

• Ah bu kızlar.

0|0
    0|0
  • Etme eşşekle muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla kestirirsin. Diye bir ata sözü var...

0|0
    0|0
  • Sen onu bana gönder.. benim ev boş.. tek yaşıyorum..

0|0
    0|0
  • uzaklas ondan evdende gonder

0|0
    0|0
    • Evden gönderdim baska bir arkadasta kalıyo ama içim huzursuz arkamdan konuşma düşüncesi deli ediyo beni

• nankor se bir insan yapar kopek bile yemek yedigi tasa ısemıyor.

• bunu okuyan öldü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...