Devlet Hastanesi Diş İçin Para Alıyor mu?

Ön dişim hafif kırıldı. Yarın muayeneye gideceğim. Para alırlar mı? Evlenmediğim için sigortalıyım babam üzerinden. Dişi kırılıpta yaptıran var mı doktor nasıl yapıyor?

Güncellemeler:
güncel

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır almazlar dolgu yapacaklar çok kez gittim.

1|0
    0|0
    • Alt tarafı kırık yalnız şimdi dolgu yaparsa tavsan dişli falan olursam? :)

• Rica ederim. Dediğim gibi sorun varsa sorabilirsin 😊 😉

• Teşekkür ederim. 😊

En İyi Kız Görüşü

• devlet hastanesinde hemen kesip biçiyorlar dişlerin ziyan olur özele git yama yaptır hafif kırıkmış fazla ücret almazlar

0|0
    0|0
    • param yok maalesef :)

• kesmeyecek ki dolgu yapacak üzerine daha beter uzar dişim :)

• kırık yeri kapayacak kadar yaparlar uzamaz

Erkekler Ne Diyor 13

• Sigortan olduğuna eminsen bir problem yok. ilaç alırken de muayene ücretini beraberinde ödersin, tandığın eczacı varsa muayene ücreti ni ödemeyebilirsin veya erteleyebilirsin. Normal hastanede de aynı sistem var. Yanlışım varsa düzeltebilirsiniz. İyi geceler.

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun sis

1|0
    0|0
  • Dolguya para almıyolar diye biliyorum.

1|0
    0|0
  • İllaki alırda ne kadar alır sorman lazım

1|0
    0|0
  • Devlette alınmıyor para...

1|0
    0|0
  • Almiyo

1|0
    0|0
  • Doktorlar beyinsiz ceker onu

1|0
    0|0
  • evet alırlar

1|0
    0|0
  • Para almaslar sosyla güvencen varsa

1|0
    0|0
    • babamın sigortası var bende faydalanıyorum işte.

• O zman sıkıntı yok senden para çıkmaz ama babandan muayne parası kesilir maaştan 10 tl kadar.

• yok para almıyor

1|0
    0|0
  • Yok ücret almazlar.. Dolgu falan yapabilir.

1|0
    0|0
  • Alabilirler.

0|0
    0|0
  • Benimde on dislerde kucuk kiriklar olmustu ozele gittim, hic belli degil, eskiden mumkun degil ayirt edemezsin, ama bulundugum ilin en iyi doktoruna gittim, 2004 te yapmisti, devlette yaptiranlarin cogu dusuyormus, herseyi rahatlikla isirabiliyorum istisnasiz, bugunun parasiyla 200 felan odemistim,

0|0
    0|0
    • ben devlette 2 dolgu yaptırdım 6 senedir düşmedi daha

• evet biliyorum ücret yok. Yani renk değişir mi ön diş sonucta korktum şimdi :/

• Bana renk degismeyecek malzeme kullanacagini soyledi doktor, on dislerin estetik olmasi icun kaliteli kullanacagini felan soyledi, yaklasik 12 yil oldu hic sikayetim yok ayva bile isirabiliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...