Cok mu kotu durumdayim?

24 yasindayim hala universite ogrenciyim. Bolumum guzel yurtdisinda mimarlik okuyorum bir yanda da calisiyorum. 2 yil once cok kotu bir İlişKim oldu evlenmeyi planliyorduk ama erkek arkadasim cok zarar Verdi cok kullandi beni maddi manevi o yuzden okulum uzadi hala 1 yilim var ama kahroluyorum Nasil oyle bir hata yaptm diye... Sizce cok mu kotu durumum?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynı ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır siste

0|0
    0|0
  • Sen icindeki guzelligi oldurme derdi veren cozumunu unutur mu hic. Sukur et haline guzel insan.
    Elhamdulillah onun ayibi :) 🍵

0|0
    0|0
  • Yaşın geç falan değil. Çok gençsin daha.

0|0
    0|0
  • bana bak kafam nasıl rahat niye sevgilim yok

0|0
    0|0
  • olan olmuş canım.. yapacak bir şey yok.. belkide senin için doğrusu buydu bilemezsin..

0|1
    0|0
    • Nasil dogrusu buydu

• bazen kaderde.. sen kötü olduğunu düşündüğün şeylerin ileride sana çok şey kattığını belkide daha kötü şeylerin olmasını önlediğini görürsün.. bilemiyorsun yani hayatın neler getirebileceğini

• hayatını tekrar düzene sokabilirsin

0|0
    0|0
  • Hahaha ben 26 yaşındayım daha bu sene bitecek 😁 hangimiz kotu

0|0
    0|0
  • hayır tabikide ne acelen var millet ömür boyu okuyor

0|0
    0|0
    • Yav he he dalga gecme

• Yok hayir evlenmek degil ama Geri kalmis hissediyorum uzuluyorum. Dalga geciyomussun gbi geldi ondan dedm

• kesinlikle yanlış düşünüyosun

• bişi yok

0|0
    0|0
  • durum çok vahim

0|0
    0|0
  • Bence degil. Zararin neresinden donersen kar 😉

0|0
    0|0
  • İlişkiyede girdinizse bayabi kullanmış demekki

0|0
    0|0
  • Hayir sadace unutman lazim eger o dogru adam olsaydi inceldigi yerden kopmaz daha da siki baglanirdiniz eminimki o seni unutmustur bile sende onu unut en iyisi bu okulunu yuksek puanlarla bitirmeye calis birde fazla takma oldu bitti gitti zararin neresinden donersen kar edersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...