Zina edenler, hiç pişmanlık duydunuz mu?

Zina edenler, hiç pişmanlık duydunuz mu ?

• Yaptığım için pişmanım Allah affetsin
    47% (8)45% (10)46% (18)Oy Ver
  • Pişman olacak birşey yok
    24% (4)32% (7)28% (11)Oy Ver
  • Kızım, bacım dahi yapsa umrumda olmaz pişman değilim
    29% (5)23% (5)26% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Keşke iki seçenek sunsaymışım, malûm kimse bacısının anasının kızının yapmasını istemez o pişman olmayanlardan. Nasıl bir samimiyetsizlikse. Bari samimi namussuz olun
Aferim namussuzlar güncellemeden sonra bana inat olsun diye son şıkkı seçmeye başladınız :)

0|1
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya kendinize bakin sizede milletin cukunden pisman falan degilim

0|0
    0|0
    • Kendime bakıyorum zaten. Sadece merak ettim.

En İyi Erkek Görüşü

• Çok şükür göz haramından dah ilerisine gitmedim İnş. bir an öncede bundan vazgeçerim Allah böyle işlere bulaşanları affetsin

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pişmanlık sevmediğim bir duygu. Hiç bir şey için pişmanlık duymam

0|0
    0|0
    • Allah için duy be kardeşim.

• Anlatmak istediğim o adama nasıl davranmamız gerektiği değil ki. Boşver ya ben anlatamıyorum sanırım

• Ney peki? O adamın daha büyük suç işlediğinin farkındayız zaten. Ama zina eden bu dünyada bir ceza almıyor, yani yanlış olduğu bile düşünülmüyor artık. Anlam veremiyorum işte... bir insan nasıl pişman olmaz bunu yaptığına... Neyse iyi geceler

• 3 cu sikki kizim yapmadim gibi wnladim okumadan oy verdim ama yanlis
    bencede gunah saf kalmak temiz kalmak en iyi ve dogrusu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Son şıkta problem var

0|0
    0|0
  • hayır duymadım duymam da

1|0
    0|0
    • Bacına yapsalar ve deseler ki zamanında sende yapmıştın şimdi başına geldi, ne düşünürdün

• kardeşim bana öyle hidayet dileme falan üstten bakan laflarla gelme anladın mı? sen kimsin de bana hidayet diliyosun ya. ucuzzz

• Ben aciz bir kulum sadece. Rabbim hidayet versin demek de üstten bakmak değildir, iyi niyetimden söyledim. Üstten baksaydım seni yargılardım bela okurdum.

• Yapmadım o yüzden b

0|0
    0|0
Yükleniyor...