Ben Yurtdisindayim ve türkiyeden bir Kadina bayaga bir küfür ettim buda beni savcilaga vereçegini söyledi sizçe?

Birsey olurmu? olsada fark etmez ama merrak ettim cok büyük konustu bilmem seni bitirecem felan diye bende birdaha küfür edip ahhaha yazdim.

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Fasa fiso.. korkutmak icin bended iyom bazen

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bu sitede yazdıysan merak etme bişey yapamaz. Çünkü burda ne konum var ne de birşey.

0|1
    0|0
    • instagramdan

• Kim takar instagrami. Amacı korkutmak senden uzaklaşmak. Sen burda olsan yine seni savcılığa vermez niye ugrassin dert etme bence ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Whatsaptan ceza alani duymuştum ama face istagram falan bunlar zor yalan dolan iste millet alismis yalan dolana

0|1
    0|0
  • Olur tabi, yabancisin diye baska ulkenin insanlarina istedigin gibi kufur edebilecegini mi saniyorsun? Uyarmasina ragmen de devam etmissin kardesin kizin kiz arkadasin annen ypfalan yok mu senin?

0|0
    0|0
    • varda ne alaka kiz hakk etti ve olsa birdaha küfür edersim oda geri etti cünkü

• Geri ettiyse sanmiyorum bir sey yapabilecegini, etmeseydi sadece uyarsaydi sonuc alirdi bence ama ne yapti ki

• E sen yurtdisindasin verse bile savcilik sanki ordaki davalarla cok ilgileniyormus gibi idoni gücünü birakip yurtdisinami bakacaklar 😂
    Keep cool bisey olmaz

0|0
    0|0
    • hahah dogru sadece merrak ettim cok büyük konustu babasi iş adamimiş neymiş gercektende doguru cikti dedikleri is adamimiş babasi

• Havlayan köpek isirmaz unutma 😉

Erkekler Ne Diyor 11

• Hangi ülkede olduğuna bakar. Birde Türk vatandaşı isen rahat ol ceza yersin

0|0
    0|0
  • yurt dışı ip zor

0|0
    0|0
  • Yurtdışından nereden küfür ettiğin önemli.

Eğer facebook üzerinden küfür ettiysen savcılıkta basın suçları bölümünden hakkında dava başlatılabilir.

0|0
    0|0
    • avrupadan

• Facebook, İnstagram, Twitter bu tarz sosyal paylaşım siteleri önce kendini koruma alır.

ve kullanım koşullarında hep yasalar ile ilgili bir bölüm mutlaka vardır. Dolayısıyla ciddi bir suç işlendiğinde yetkili makamlar aracıyla şikayette bulunabilirler.

Bu senin uzakta olduğun ceza almayacağın anlamına gelmez. Çünkü yaşadığın yerde de bir vatandaşsın ve hakların var. Bundan dolayı sana ulaşmaları çok basit. İnstagram'a bir iletişim mailine bakar ve gerekli evraklar gönderildikten sonra hakkında yasal süreç başlatılır.

Bilgin olsun.

• neyse sadece para öderim siçilime yazilmaz ama herhalde

• şimdide korkuyor musun

1|0
    0|0
    • okursan anlarsin korkmadigimi

• okuyorum ve korktuğunu anlıyorum. Bu arada bil diye söylüyorum. Bir şey olur

• Turkiyeye giris yaptiginda kendini karakolda bulma sonra

0|0
    0|0
  • Bir poh yiyemez :D

0|0
    0|0
  • Sen Türkiye'ye gelmedikten sonra bir şey olmaz zaten Berli bir Zaman sonra düşer şikayet

0|0
    0|0
  • Vermez ve olmaz

0|0
    0|0
  • Bir b*k olmaz

0|0
    0|0
  • Biraz tutusmussun sanki 😄

0|0
    0|0
  • Rahat ol bişi olmax