Bikini giydiginizde utanır mısınız?

bikini ufacık bişey :) yani allh kosrun bir kaz olsa takılsa kopsa çıplak kalcaksınız , bence iç çamaşırı ile gezmek gibi bişey , tabiki kumaşı farklı deniz için olan bir kumaş ama kadınlra hakaret bence bir kadının onu giymesi kendine saygısızlıktır

bikini hakkında düşünceleriniz nedir?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Aptallıktan başka bir şey değil.

0|0
    0|0
    • bir kadın nasıl giyer o şeyleri , bence kadınları aşlamak o nu giymek , kendini aşalamak

• yorumları kaldırıldı salagın :)

• Tebrikler

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadın kendisini kocasına saklamalı
    seven erkek eşini kapatır
    ama toplumda eşini kızını mayolu denize gönderen var
    tahminimce yüzde 80 böyle

0|0
    0|0
    • kesinlikle kardeşim normal olan sen ben im gibi düşünenler ama artık bizim gibi düşünenler geri kafalı görünüyo

• tabi allaha inançla ilgili
      allaha inanmayan insanın giyinme gibi bir çekincesi olmuyor
      hayvanlar kanunu gereği çıplak olurlar
      sınırsız cinsellikte beraberinde olur
      bir kısıtlama bir yasa yoktur
      onlara göre dünya kısadır ve zevkine bakılır
      çıplaklık hazır bir zevktir ve anı yaşarlar

• @yellowflower üyeligi iptal olsun bence herkese hakaret ediy bu kadar salça bir adam görmedim

Kızlar Ne Diyor 14

• Bikini giymiyorum. Giyenlere saygım var ama

0|1
    0|0
    • benimde saygım var , ama bir kadın için çok aşlayıcı bişey degil mi

• Ben giymiyorum bikini ve kısa short etek felan utaniyorum herkes bana bakiyormus gibime geliyor.

1|1
    0|0
    • aynen muhakkak göz kayar , bakmayacak erkek yoktur kadın güzel bir varlık herşeyiyle , kadının güzelligini gizlemesi daha da güzelolur aslında

• bikiniden başkası asla !
    bikinisiz asla..

1|2
    0|0
    • korkmuyomusun giyerken bir kaza gecirsen filan her yerin görünse

• raha mı gerçekten ufacık kumaş , :) yazık gerçekten güzellignin vucudunun hiç kıymetini bilmiyosun

• kıyafatle girsem daha fazla utanırım , denize mayo bikini haşema gibi ürünlerle girilir yemek çatalla yenir tuvaletten çıkınca sifon çekilir ! genel toplum kuralları yahu bunlar

0|0
    0|0
  • Sadece kadinlar arasinda olan bir yerde giyerim

1|0
    0|0
    • en güzeli , peki plajda giyenler hakkında ne düşünüyosun

• Ne olmuş yani ben abimin kardeşimin yaninda da giyerim denizde

0|1
    0|0
    • denizde sadece sen abin kardeşin mi var başka insanlar yok mu

• @jeydaa işte bazilari diyor ki baban ve abinler sana şehvetle bakarmış bilmem ne

• yok öyle bişey ya özelden yazarmıısn canım

• giymiyorum ben giyilmesi normal ama denize neyle girilecek başka

0|0
    0|0
    • şort mayao :) iled e girilebilir niye illa bikini

• bilmem denize girmiyorum ben

• bende denize girmiyorum hiç plajda olmadım , ailecek havuzlu bir villa kıralarız genelde , ama bu kadınları anlamaya calışıyorumda bir şer anlayamıyorum

• etraftan çok bakan olursa haliyle biraz tedirgin oluyorum

0|1
    0|0
    • baknalardan dolayımı , sence neden bakıyolar

• Denize havuza kot pantolonla giricek halimiz yok ya, bu nasıl zihniyet ağladım

0|1
    0|0
    • kotla gir diye bir yorum yazmadım ben iyi okumamısın sen , maya veya şort ile denize girilse bikiniden farkı nedir?

• bende bunu diyorum zaten "teşhircilik" diyorsan öyle düşün, sana bir zararı var mı? Yok. Ee o zaman yaralayan ne yani?😂

• beni yaralayan bir durum yok umrumda bile degil :) bir kadın nasıl teşhircilik yapar kıymetini bilmez diye düşünüyorum ben

• Kaza herkesinnbasina gelebilir ama utanmam denizde falan ama disarda acik gezen biri degilim. cok

0|0
    0|0
    • tüm vucudun ordata ve kadın çok estetk bir varlık gizli kalması daha güzel degil mi

• İsteyen bikini giyer ve bikini kolay kolay kopmaz. Büyük bayanların bikinileri çoğunlukla ipli değildir bu yüzden açılmaz da. Kendine saygısızlık olarak gören mayo filan giyer zaten.

0|0
    0|0
    • teşhircilik bikini giymek

• gühanla ilgili bişey demedim , dini bişey demedim toplumsal bişey dedim , teşhircilik... bunu atist biri giysede teşhirci bence

• Ben de sadece günah açısından demedim zaten, toplumsal olarak da onlara kalmış olan bişey dedim. Her neyse.

• utanmıyorum

0|1
    0|0
  • Ne alaka hakaretmis

0|0
    0|0
    • kadının kendi güzelligine allhın verdigi güzellige fizige , eşine ailesine hakarettir :) kadın çok güzel bir varlık güzeligini gizlemesi kendini yüceltir

• her yere salça olmayı seviyo medeni insan :)

• Aynen yaa

• Giyiyorum neden saygısızlık olsun ki

0|0
    0|0
    • saygısızlıgı nerden çıkardın ne alaka :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Gayet normal

1|0
    0|0
  • ahlak polisi incoming ! :D sanane be alemden, ne isterse giyer. sana mı kalmış? sen kimsin ki? nesin sen sıfatın ne? hayırdır sen söyle bir hele?

0|1
    0|0
  • evet utanırım

0|0
    0|0
    • sen bikini giysen milleti rüyasına girersin ucuk çıkar millette :)

• aga maymunlar tahrik olur bak dikkat et :)

• gelsin kankacım geldikleri gibi alacaklarıda var boyum 1.34 ama 43 cm geriden geliyorum :D

• giysem utanırdım. şort mayo giyerim hep diğerini giyemem utanırım :D

0|0
    0|0
    • memelerin belli olmasın aga dikkat et :)

• ahhaha çok düşüncelisin gözlerimi yaşarttın :D

Yükleniyor...