Hayatta tanık olduğunuz en korkunç şeyler nelerdir?

Ben küçüktüm. Gece yatarken bir ses beni çağırdı. Ama gitmedim. Çok fena korkmuştum. Sizin tanık olduğunuz korkunç şeyler neler?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çoook çok yıllar önce Ataköy' de sahilde bir taverna vardı sahibi de Vedat Çetinkaya diye bir şarkıcıydı.. Bir spor gecesinde içerde yangın çıktı.. Tek çıkışı vardı ve mutfak çıkışın yanındaydı.. Salonun dört bir yanı duvardı.. O gece 28 kişi yanarak ve dumandan öldü.. Orkestranın arkasındaki tahta paneli kırıp o panikle kendimi dışarıya ellerim ve burnum yanarak nasıl attığımı hatırlıyorum.. sonrasında 2 ay hastane de yanık tedavisi.. Çok şükür Allahıma hiç bir iz kalmadı...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Ohoo sen onlari gormussun duymussun. Ben neler nelerr gördüm askerde catinin altındaki kattan atlayip dili bogazina kacip ölen mi dersin yoksa. neyse

0|0
    0|0
  • Anne karnındaki ölmüş olan bebeği elime alıp okuduğum bölümden ötürü mecburi ders içeriği olduğu için incelemekti 3-4 gün psikolojim iyi olmamıştı

0|0
    0|0
  • Paranormal olayları biraz fazla yaşadım normal geliyor artık :/ Garipten sesler , yeri değişen eşyalar , koşan insan sesleri , durduk yere kırılan bardaklar camlar vazolar , sadece gölge olarak evde gezen hayvanlar...
    Ha bide yanımdaki adamın kafasını dağıttılar silahla durakta beklerken bu beni ürküttü...

0|0
    0|0
  • İlkokulda linç edilmiştim o galiba.

0|0
    0|0
  • Bir kere cin olayı yaşadık oydu sanırım

0|0
    0|0
  • Kadinlarin biyiklari

0|0
    0|0
  • babamdır zamanında bana çok eziyet çektirdi onun yüzünden 4 kere kolum kırıldı Allah affetsin ama cahildi. Ne zaman bir fotoğrafını görsem hep korkarım

0|0
    0|0
  • Naylon ipe azı dişlerim takıldı ve beni havada 3 takla dönderip, azıları ileri attıktan sonra beni sırt üstü 2 metre geriye fırlattı. Ortalık kan gölüydü.
    Ölüm gibi bir şeydi ama ölmekten beterdi...

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • Anlatirsam uyuyamassin

0|0
    0|0
    • Anlatın rica ediyorum

• Tamam sus yaaaa

• Ben dedim ama sana

• ölüm

0|0
    0|0
  • Minibus takla atmisti gozum onunde. Birinin kafa tasi parcalanmis beyni onumde yerdeydi.

0|0
    0|0
  • outlast oyna sen hele :D

0|1
    0|0
  • babamin ölümü

0|0
    0|0
  • bir kere iserken

0|0
    0|0
  • Kendi kendime konuşuyorum. en büyük korkunç birşeydir sanırım.

0|0
    0|0
  • biri gözümün önünde intihar etmıstı

0|0
    0|0
  • Nasıl bir fantazin var senin, git korku filmi seyret :D

0|0
    0|0
  • Ohooo neler var neler

0|0
    0|0
  • Korku filimler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Araba kazası geçirince bir an oleceğimi sanıp yaşamak

0|0
    0|0
  • Sevdiğim adama gözümün önünde araba çarpması ve ona seni seviyorum bile diyemeden bu dünyayı terk etmesi :(

2|0
    0|0
  • bir it kovalamisti gecenin bir yarisi disardayken cok korkmustum arkadaslar birden kosunca pesimize takildi en arkada da ben vardim

0|0
    0|0
  • Hayata gelmis olmam olabilir, sonrasi hep korkunc cunki

0|0
    0|0
  • Sevdiğim birinin ölüm haberi gelmesi. O yüzden 2014 senesini hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • Deprem

0|0
    0|0
  • oda bişe mi üstümden kaç büyü çıktı benim

0|0
    0|0
  • Babamın anneme şiddet uygulaması
    Kardeşimin ellerinin yanması

0|0
    0|0