Haklıyken özür diler misiniz?

13, belki 14 senelik çocukluk arkadaşımla geçen yıl benim haklı olduğum bir konuda tartıştık ve çocuk gibi küstük. Lise sondaydık, sonra o başka bir şehre gitti, ben yine Edirne'de kaldım. Şimdi arada geliyor aynı mahallede olduğumuz için görüyorum ve içim kopuyor. :( İnanılmaz bir kardeşlik bağı vardı aramızda. :/ Ama en azından gelip bir özür dilese... :/ Büyük mesele olmasa gidip ben dileyeceğim. :( Benim yerimde olsanız ne yapardınız dostlar? Teşekkürler.

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• tabikide evet dilerim kırılmam yücelerim halbuki erdemliktir özür dilemek ama herkes bilmez değerini

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• 21 yıllık bebeklik arkadaşım , arkamdan çevirmediği şerefsizlik yokken tereyağı gibi kendisini su yüzüne çıkartırdı hep. Öz kardeşimden yakın gördüğüm için sorun etmezdim hiç bir şeyi ama en sonunda 'müzik grubumla ilk sahnemi almadan 1 hafta önce' içkime uyuşturucu atarak uyuşturucu komasına girip gruptan atılmamı sağladı. o esnada ölebilirdimde... gözlerimi açtım ve artık onu affetmicem. bence sende boşuna uğraşma böyleleri için.

0|0
    0|0
  • Ailemse dilerim.

0|0
    0|0
  • Ben hiç özürü gurur yapmadım ben olsam ne olursa olsun dilerdim yine sonuçta karşlik bağı var diyosun :)

0|0
    0|0
  • Ben büyüklüğü saklayip kendimde özür diledim hakli olmama ragmen ama şimdi aramiz iyi guzel bisey bu yani

0|0
    0|0
  • özür dilemek erdemliktir bence arkadaslıgını kurtarmalısın bunda birşey yok özür dilemesen bile bir araya gelin konusun ve aranızdaki buzları eritin

0|0
    0|0
  • Hayır dilemem

0|0
    0|0
  • hayır dilemem..

0|0
    0|0
  • Dilerim

0|0
    0|0
  • asla dilemem

0|0
    0|0
  • ya bazen sırf sussun diye özür dilemişliğim var :D

0|0
    0|0
  • Haklı olup özür dilersen ondan çekersin bırak hatasını anlasın gelsin o özür dilesin

0|0
    0|0
  • Yo..

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Sen özür dile?

0|0
    0|0
  • Çoktan unutmuştum :D:)

0|0
    0|0
  • Çok değer verdiğim bir arkadaşımsa dilerim. Canı sağolsun diyip

0|0
    0|0
  • Dilerim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • EyvAllah Özür dilerim moruk diyip çekip gitmek ve en fazla yarım saat sonra haklı olduğunu anlayan kişinin attıgı özür mesajını okumak kadar iyisi yok😂 dene bence 😂

0|0
    0|0
  • Haklı olduğunu nerden biliyorsun? Belki çocuk haklı senden özür bekliyor.

0|0
    0|0
  • Hayır asla

0|0
    0|0
  • Dilemem.

0|0
    0|0
  • olaya bağlı hatası çok büyükse asla

0|0
    0|0
  • hem haklı olcam hemde özür dileyecem bu erkekliğe ters kanka ben yapmam yapanada uyuz olurum

0|0
    0|0
  • Ya su sekilde, eger olaya poztif bakicak olursan. Ozur dilemek erdemlikdir, iyi birseydir. Ama artik insanlar bunuda suistimal ediyor. Insanoglu cok farkli, ve farklilasabiliyor. Veya dilemeyebiliyor, gurur felan yapabiliyor

Ozur dilemiyorsan bile, yolda gordugunde bir naber diyebilirsin. Belki iletisime baslayinca o diler. Ama her insanda iste bu sekilde iyi niyetli yaklasamaz :)
    Mesela benim de 11 senelik arkadasim var. bir sene oncesine kadar gorusuyorduk. Sonra aradigimda ulamasamadim, acmadi felan. Herneyse kizdim dedim bir daha aramam.
    Ondam sonra ne o aradi ne de ben, siyasi yonden de bayagi bir beyni yikandi bunun yinede seviyordum fakat. bir kere kufut ettim, disaridan bazi siyasilere baktim. ki beni silmis. :)
    Gordugumde konusurmuyum konusmazmiyim bilemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Hiç umurumda olmazdı eğer o bir adım atarsa bende adım atarım yoksa herkes ekmeğine bakar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Dilerim muhatap olmam
    Ama senin durumunda iken dilemezdim

0|0
    0|0
  • Dilerim.

0|0
    0|0
  • Dileöeö

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Asla dilemem

0|0
    0|0
  • Hayır, ama diliyorsam karşı tarafı sildiğim'den ve de konunun kapanması için diliyorum'dur.

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • Bazen dilerim

0|0
    0|0
  • Ben ozur dilerim

0|0
    0|0
  • Konu neydi peki merak ettim #meraklikiz