Haklıyken özür diler misiniz?

13, belki 14 senelik çocukluk arkadaşımla geçen yıl benim haklı olduğum bir konuda tartıştık ve çocuk gibi küstük. Lise sondaydık, sonra o başka bir şehre gitti, ben yine Edirne'de kaldım. Şimdi arada geliyor aynı mahallede olduğumuz için görüyorum ve içim kopuyor. :( İnanılmaz bir kardeşlik bağı vardı aramızda. :/ Ama en azından gelip bir özür dilese... :/ Büyük mesele olmasa gidip ben dileyeceğim. :( Benim yerimde olsanız ne yapardınız dostlar? Teşekkürler.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tabikide evet dilerim kırılmam yücelerim halbuki erdemliktir özür dilemek ama herkes bilmez değerini

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• 21 yıllık bebeklik arkadaşım , arkamdan çevirmediği şerefsizlik yokken tereyağı gibi kendisini su yüzüne çıkartırdı hep. Öz kardeşimden yakın gördüğüm için sorun etmezdim hiç bir şeyi ama en sonunda 'müzik grubumla ilk sahnemi almadan 1 hafta önce' içkime uyuşturucu atarak uyuşturucu komasına girip gruptan atılmamı sağladı. o esnada ölebilirdimde... gözlerimi açtım ve artık onu affetmicem. bence sende boşuna uğraşma böyleleri için.

0|0
    0|0
  • Ailemse dilerim.

0|0
    0|0
  • Ben büyüklüğü saklayip kendimde özür diledim hakli olmama ragmen ama şimdi aramiz iyi guzel bisey bu yani

0|0
    0|0
  • özür dilemek erdemliktir bence arkadaslıgını kurtarmalısın bunda birşey yok özür dilemesen bile bir araya gelin konusun ve aranızdaki buzları eritin

0|0
    0|0
  • Hayır dilemem

0|0
    0|0
  • Ben hiç özürü gurur yapmadım ben olsam ne olursa olsun dilerdim yine sonuçta karşlik bağı var diyosun :)

0|0
    0|0
  • Dilerim

0|0
    0|0
  • ya bazen sırf sussun diye özür dilemişliğim var :D

0|0
    0|0
  • asla dilemem

0|0
    0|0
  • Haklı olup özür dilersen ondan çekersin bırak hatasını anlasın gelsin o özür dilesin

0|0
    0|0
  • Sen özür dile?

0|0
    0|0
  • Yo..

0|0
    0|0
  • hayır dilemem..

0|0
    0|0
  • Çok değer verdiğim bir arkadaşımsa dilerim. Canı sağolsun diyip

0|0
    0|0
  • Dilerim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Çoktan unutmuştum :D:)

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • EyvAllah Özür dilerim moruk diyip çekip gitmek ve en fazla yarım saat sonra haklı olduğunu anlayan kişinin attıgı özür mesajını okumak kadar iyisi yok😂 dene bence 😂

0|0
    0|0
  • Haklı olduğunu nerden biliyorsun? Belki çocuk haklı senden özür bekliyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 11

• Dilerim muhatap olmam
    Ama senin durumunda iken dilemezdim

0|0
    0|0
  • Dilerim.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Dileöeö

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Asla dilemem

0|0
    0|0
  • Hayır, ama diliyorsam karşı tarafı sildiğim'den ve de konunun kapanması için diliyorum'dur.

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • Ben ozur dilerim

0|0
    0|0
  • Bazen dilerim

0|0
    0|0
  • Konu neydi peki merak ettim #meraklikiz