Üniye gidiceğimde ÜLKÜ ocaklarına nasıl gidebilirim? Girmelimiyim sizce?

Ülkücü kardeşler yardım edin bana... yorum atın ne yapayım nasıl girerim acaba ocaklara

Güncellemeler:
Evettttttttttttttyy
Eveeeerdt

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• siyasetten uzak durman daha iyi

0|0
    0|0
    • Yok ya amaç adam "adam olmayanı " dövmek

• Ama ülkücüler hep dövüyor

• öyle bir şey yok. Üniversitenin içinde yapamazsın bunun çok ciddi sonuçları olur. Lise gibi kafana göre davranacağın bir ortam yok orda ayrıca büyüyorsun artık döverek şiddet uygulayarak bir yerlere gelemezsin.

En İyi Erkek Görüşü

• Çay içmeyi seviyorsan gir.

0|0
    0|0
    • Aşırı çay içerim ve güzel adam döverim

• Hah tam senin gibi birilerini arıyor onlar da. Hemen başvur.

Kızlar Ne Diyor 3

• Birşey olacak annene babana yazık ne gerek var? Hayır arkadaşım gitte birşey olacak sana sana üzülmiyeceğim tabıkı ama annene fılan yazık bence uzak dur Bizimkiler adamı yer :D

0|0
    0|0
    • Sizinkiler kim ülkücümüsüm sen?

• İslamcı ve dövüşe düşkün mükemmel uyum helal sana

• Doğruyu söylemek verekirse biraz tuhafım zaten askeri lise terkim oranın verdiği ayar var üzerimde ve kendimde islamcıyım biraz dengesiz'm ondan

• Gitme ülkücü değilim ama arkadaşlarım var. Dava pesinde değil 2 3 tane kendine lider diyen sapsizin pesinde koşuyorlar. Atsızi dokuz isiki bilmeyen adamlar. Tek dertleri kari kız, yemin, adam dövmek

0|0
    0|0
  • Yaptıkları çay içip sohbet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öyle şeylere bulaşma siyasetten uzak dur üniversiteden genelde atılma sebebi oluyor bu tip kavgalara girişmek gruba katılmak

0|0
    0|0
  • Rahat ol kardeş git. Gidince anlarsın ne kadar güzel bir yer olduğunu.

0|0
    0|0
  • normal şekilde mağazaya girer gibi girebilirsin, kendini tanıt yerini yurdunu , öğrenmek ortamı gormek ıstedıgıı soyle gerısı boş

0|0
    0|0
    • Niğdeliyim kardeş alırlar beni haral

• Üniversiteye gitmen güzelde. Oraya gittiğinde oranın hakkını vermek için bilimle uğraşsan, ülkeye daha hayırlı olmaz mısın?

0|0
    0|0
    • Kendimi övmek istemem ama ben çoğunu zaten yapıyorum aşırı derece tarih seviyorum araştırıyorum nilimsel ieylere öeraklıyım bilgisayarla uğraşıyorum ama dövmek istiyorum şu faşistleri içimde kalacak yoksa

• ben zararlarını görmedim ama herkes bir değil, ama ocak iyi

0|0
    0|0
  • nasıl girerimi yok kardeş ocağın kapısı herkese açık :D içeri gir otur zaten ortamı sıcaktır tanış

0|0
    0|0
    • adam dövmek için geliyorsan hiç gelme kardeş başta sen dayak yersin ocak başkanı adam gibi biriyse :D orası bir dava mekanı

• O videolar var ama o videolar kavganın neden çıktığını yazmıyor veya diğerleri bilmiyor. Geçen aylarda kadın hakları için eylem ayağına pkk bayrağı asmışlar apo piçinin resmini kaldırmışlar kürdistan diye anırıp slogan atıyorlardı biz dağıttık paçavraları indirip Türk bayrağı astık istiklal marşı okuduk. Haberlerde kadınlar gününde kadına şiddet diye haber çıktı biz suçlu olduk.

• Haberleri yapanlar zaten... bende o şerefsizleri dövmek istiyorum

• Kardeş:IŞİD'e katılsana. Kafa bilem kesersin. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...