Siz yaşadınız mı?

sen hiç terk edildin mi ailenden
dost dediğin kişi sırtından vurup kaahppelik yaptı mı
kardeşim dediğin uğruna canını verdiğin oda uğruna canını veren kişi tarafından satıldın mı
sen hiç hayata küstün mü
sen yalnızlığının içinde boğuldun mu
sen hiç yaşarken öldün mü
peki hiç herkesten soğuyup bir başına kaldın mı
sen bu dünyada herşeyini kaybettin mi :( :(
nedir bu hainlik bu kin bu düşmanlık anlamıyorum milleti geçtim ama en çok koyan ailemin yaptıkları

Güncellemeler:
güncellllllllllllll

0|2
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben bu hayatta çok sağlam 2 kazık yedim. Birisi sevdiğim adam tarafından, diğeri kardeşim dediğim her zaman yanında olduğum kisi tarafından. Bu saatten sonra gelen giden hickimse koymaz. Hayata küsmeye gerek yok nankör insanlar hep vardı hep de olucak :)

0|1
    0|0
    • bende yedim o kazıkları dediğin kişilerden ama bir onlar değil herkes vurdu sırtımdan ailem en çok o acıtıyo canı mı ki yaşadıklarm hayata küsülmeyecek gibi değil evet nankörler hep oldu hepte olacak ama koyuyo insana kusura bakma ama öyle yani açık ve net

En İyi Erkek Görüşü

• Koy rakıyı masaya geliyorum ama kaybettiklerimize yaşadıklarımız içiceksek ben o masadan kalkamam

0|1
    0|0
    • gerek yok ne kuruya nede suluya dert keder acı üzüntü stres kafayı bir milyon etmiş zaten kardeşim

• eyv. kardeşim sağol sende allaha emanet ol

• Eyv. Sağolasın kardeşim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşadım. En kötülerini yaşadım. Defalarca ölmek istiyorsun ama bir türlü beceremiyorsun. Keşke hiç doğmasaydım, hiç yaratılmasaydım diyorsun ama olmuyor. Herkes küçükte olsa bir umuda tutunmuşken hayal bile kuramamak.. Sanırım en acısıda bu.

0|1
    0|0
    • aynen öyle ama elin kolun bağlı bişey yapamıyosun ya içten içe yanıyo insan yüzü gülerken içi kan ağlıyo ama kimse bilmiyo

• Bu hayatta kendinden başka kimseye değer vermiyceksin. Tek başına ayaklarının üzerinde durmayı öğreneceksin. Hayat bana bunu öğretti.

• onu biliyom kardeşim biliyom da kimi kansızlar her gün durmadan ha bire geliyo işte insanın

• Geçmiş olsun ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...