Kız abileri Kız kardeşinizi kıskanıp, koruyup kollar mısınız yoksa herkes özgür müdür?

Abim vefat etti o yüzden abi kavramı benim için apayrı abi dediğin kıskanır, korur, kollar.
Öyle insanlar tanıdım ki nikahsız aynı evde yaşamayı özgürlük bilen bacım da yapsa özgür diyen.. Bu devirde tecavüz de olur her haltta olur. Cidden böyle gevşek erkek var mı ya

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benim abimin şöyle bir görüşü var '' diğer abile kısıtlıyorlar ve işe yaramıyor. Bende kısıtlamıyorum etrafındakileri görüyor salak değil ya örnek alsın. Aklını kullansın'' der. Tabi çaktırmadan kontrol eder arada yakaladım :) ama bende kimseyle sevgili olmadım hatta aşık oldum ama tek taraflıydı bunun dışında alakam bile yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkes özgürdür ama sınırını bildiği sürece

0|1
    0|0
  • olmaz mı kendi kardeşini satan bile var

1|0
    0|0
    • Tecavüz eden bile var. Bunları duydukça daha çok özlüyorum onu devir bozulmuş

• başın sağolsun. Allah sabır versin... zordur ben de çok kayıp verdim

• Gozumden sakinirim elimden ne kadar geliyorsa o kadar korumaya kollamaya calisirim üzerine duserim. hem sadece kardesimi de değil denk geldigim yerlerde hak eden her kizi korumaya calisirim MASUM INSANLAR MENFAATCI YA*SAKLARDAN ZARAR GORMESIN ARTIK! !!

0|0
    0|0
  • Kız kardeşim yok ama olsaydı koruyup kollardım tabii. Başın sağolsun bu arada.

1|0
    0|0
  • Tecavüz edenler bu erkekler değil genelde haberin olsun. En çok tecavüzcü kadın ve erkeğin arasına duvar örülmüş olan muhafazakar kesimden çıkıyor.

0|0
    0|0
    • Ahlaklı bir Insan gevşek olmaz

• Konumuz bu değil sorum kıskanır mısınız? Saptırma konuyu. Senin bacın başkasıyla nikahsız kalsa mı iyi telli duvaklı gelin gitse mi

• Kendi hayatı konusunda kendi kararlarını verebilse daha iyi. Bazılarınız köle gibi yönlendirilmeye dünden razı, kendi beyniniz yok mu da başkasının karışmasını normal karşılıyorsunuz?

• Varsa dunya ahiret bacimdir

0|0
    0|0
  • Kız kardeşimi banyoya zincirledim sadece okul saatlerinde çözüyoruz.

0|1
    0|0
  • takip ederm kuslar söler gerisini otosanayıde hallederiz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı evde istediği kişiyle yaşamasına izin vermekle, tecevüzü bağdaştırmanı anlamadım. Cidden böyle düşünen kadınlar var mı ya

0|1
    0|0
    • İkisini bağdaştıran yok tekrar okumanı öneririm he yine anlamdıysan şöyle ki ;tecavüz edilse sesini çıkarmaz o da erkeğin özgürlüğü der geçer herkesin kendi hayatı ya hani ahlak yok edep yok ondan

• Tamamen dediğime geliyo? bir kadın istiyorsa eğer istediği yerde yaşar. Kimsenin hakkını ihlal etmiyor ki bir evde yaşamakla. Ama bir kadın/erkek tecavüz ettiğinde karşındakinin hakkına da tecavüz ediyor. Aynı şey değiller, başkasının hayatını mahvettiğinde kimse kendi hayatı demez. Ahlaksızlık mı bilmem aynı evde yaşamak ama aynı örnek için kullanılmaları bile saçma.

• Ben abiler için soruyorum fark ettiysen şahsen abiler kıskanç olur kardeşim özgür istediği ile sevişir aynı evde yaşar demek abilik değildir

Yükleniyor...