İzdivaç programındaymıssınız gibi kendinizi tanıtsanıza neler cıkacak bakalım🙈?

Ben baslayayım.. 22 ysındayım İstanbul'da oturuyorum. Üniversite 3. sınıfım. Evlenmeyi henüz düşünmüyorum vakit geçirmek için burdayım😝
Bana gelecek adayların en basta Allah korkusu olmalı (nasıl anlicam bilmiyorum ama) , aile bagları kuvvetli olmalı, merhametli dürüst bir bey olmalı.. 😌
Bide çiğköfte yi cok sevmeli 👻👻

Güncellemeler:
Güncel

0|0
21|31

En İyi Erkek Görüşü

• 25 yaşındayım devlet memuruyum. Kıdemli sapım. Yalnızlıktan memnunum. Evlenmeyi düşünmüyorum. Dost edinmeyi düşünmüyorum. Sistemi sevmiyorum. Değiştirmeyi düşünmüyorum. Keşke insansız bir yer olsada tek yaşasam. Hayvanları severim. Kitapları severim. Doğayı severim. Ailemi severim. 500 sene önce yaşasam daha iyidi. Hep mutluyum. Acıyı umursamam. Tiksinmem. Ayrım yapmam Yenebilir herşeyi yerim.(helal). haserati severim, toprağı bitkileri severim. Teknolojiyi sevmem ama kullanırım. iki tekerli herşeyi severim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 23 yaşındayım diplomalı işsizim şuancık
    üni mezunu
    ilk görüşte etkileneceğim
    merhametli, samimi, gülmeyi güldürmeyi seven, azıcık deli, içi çokca dolu beni evliliğe ikna edecek bir herif istiyorum😋😱😉😚😚😚😚😚😙👣

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• 30 yasındayım eskişehirin köyünde oturuyom ilkokul mezunuyum bir tane beygirim var aylık gelirim bugfday saman
    22 yasında universite mezunu 175 boylarında sarısın mavi gözlü göğüsleri dolgun evlenmese bile aynı evde vakit gecircek babasının tek kızı babası zengin kız arıyom
    ilgilenen enayilerin dikkatine

1|0
    0|0
  • 37 yaşındayım, bankacılık işletme ve elektronik mezunuyum, İstanbul'da bilgisayar ticareti yapıyorum, Kirada birkaç evim ve iki arabam var. Böyle konularda rakam vermeyi sevmiyorum.
    Çocukları çok seven ve baba olmak isteyen biriyim..
    Ara sıra musallat olan 40'lık ablalara duyurulur, 33'ten yukarısı ilgi alanıma girmiyor.. Siz gidin 50'lik amcalara yavşayın..

0|0
    0|0
  • 22 yaşında ünv. son sınıf öğrencisiyim. Bitirince psikolog olacağım. Bunun dışında grafik tasarımcı ve müzisyenim. Elektro gitar ve akordeon, biraz da piyano çalabiliyorum. Bir kitap üzerine çalışıyorum bunlar dışında yaptığım pek bir şey yok. Evlenmek gibi bir amacım yok henüz. :D

0|0
    0|0
  • Ben semsettin boyum 1.50
    Yarismaya hakkariden katiliyorum
    İsvicre bankalarinda 4.50tl ve bir bisikletim var
    katilanlara basarilar Asdff

1|1
    0|0
  • Imm merhaba Esra abla.
    Imm çok heyecanlıyım Esra abla.
    Imm ayrıca seni çok seviyorum Esra abla.
    Imm burası çok farklı bir atmosfer Esra abla.
    Imm burda bize çok iyi davranıyorlar Esra abla, bunun için burdan x tv ' ye teşekkürlerimi sunuyorum.
    Imm yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim Esra abla.

0|1
    0|0
  • 39 yaşındayım, Muğla'da oturuyorum. Astsubayım, doktora yapıyorum. Evlenmeyi ciddi ciddi düşünüyorum.
    Gelecek olursa @Cry_Girl talip olsun.
    :(

0|0
    0|0
  • Hahahaha Kaportacıyım, asgari ücrete çalışıyorum, sigara alkol ne ararsan var, aile bağlarım iyi değil, ev yok araba yok para yok falan filan :)

1|1
    0|0
    • Siz locanın en köşesine gidin oturun gelirse ne alâ😂

• Aslından olanı söylesem burada favori olurum da neyse :)

• 25, İzmir, Elektrik Mühendisiyim 1. Sınıfım (En iyisinden yani), evlenmeyi de evlenmemeyi de düşünmüyorum, genel hobi olarak düşünmemeyi seçiyorum. Çiğ köfteyi ben severim ama o sevmese de olur, tatlı ve zeki olsun güzel olursa daha da artı olur, 2bin lira falan kazansın ailemize baksın ben evimizin erkeği olayım.

1|0
    0|0
  • Merhaba Zuhal Hanım
    Adım İlker. 21 yaşındayım. Aslen Karadenizliyim. Radyoloğum. Sporla ilgileniyorum. Yemek yaparım. Aynı Zaman'da müzisyenim. Tek kriterim sadakatli olsun yeter. Düşünenleri davet ediyorum. (kendine güvenen😂izdivaçların vazgeçilmez kriteri)

0|0
    0|0
  • Ben duran sıra geceleri düzenleyen türkü seven Neşet Ertaş dinleyen 22 yaşında işsiz olup merhamet vijdan hayvan sevgisi Allah korkusu saygılı anlayışlı bir insan olup ne yazık ki damsızım evlenmeyi ben de düşünmüyorum şimdilik. Tek sıkıntı aile bağları. 😀

0|0
    0|0
  • 30 yaşındayım. Kamuda çalışıyorum. Elektrik teknikeriyim. Kitap okumayı çok severim... Ciddi ciddi evlenmeyi düşünüyorum. :) Adaylarıma başarılar dilerim. :)

0|0
    0|0
  • Çok izleme öyle şeyleri beynin de sulanma yapar.

0|0
    0|0
    • Beyin sulanmaz cınım kurur haberın olsun.

• Yas 21 boy 178 kilo 80 yurtdisindanim. Nisanliydim.
    Gezmeyi eglenmeyi severim
    Herkesle iyi anlasirim ortamda sevilen kisiyim olmassa olmaz kisilerden.
    Meslek var araba var ev var cünkü evlilik planlari yapiyordum... :)
    Cok iyi yemek yaparim. Cin mutfagi türk mutfagi.. mangal cigköfte vesayre.
    Simdilik evlilik düsünmüyorum...

0|0
    0|0
  • 30 yaşındayım mimarlık okuyorum hâlâ evim var arabam var çok iyi bir ailem var geleceğim parlak evleneceğim insan paraya tapmayan iffetli anlayışlı biri olmalı birde beni kendine aşık etmeli :D

0|0
    0|0
  • Fakirim maaşım hacizde hem çalışıp hem okuyom bir bokum yok ne ev ne araba çok borcum var zengin bir hatun arıyom borçlarımı ödedikten sonra boşayacağım 😂😂😂

1|0
    0|0
  • 26 yaşındayım, şişli'de oturuyorum. 3 ev 1 dükkan 1 yazlığım var.

0|0
    0|0
  • duruyom çay içiyom
    düzüm

0|0
    0|0
  • Mehmet 30 gonya yolundayım😕

0|0
    0|0
  • 1.76 boy
    Eli yuzu temiz duzgun yakisikli
    30 yas
    Abdestli namazli
    Universite nezunu
    Kpss' ye hazirlanan
    Agir basli olgun düzgün bir insan.

0|0
    0|0
  • yalnız burası izdivaç programı değil

0|0
    0|0
  • hımmm çok ıyıııımmm sevecennn

0|0
    0|0
  • 26 yaşındayım turizm i bitirdim müdür olamadım çapkınmışım boyuma uygun kız bulursan evlenicem 2 tane dublex evim var kunduda kira gelirim az 1500 lira sadece o kadar

0|0
    0|0
  • Dusunuyordm ole bir kiz yok vazgectm

1|0
    0|0
  • Üzerime yapın herşeyi üzerime yapın :D

0|0
    0|0
  • Bu soru kaldirilir bence.

0|0
    0|0
  • Biri cig koftemi dedi hani nerde gurbanin alim getir oni

0|0
    0|0
  • Bütün hepsi bende var iç güveyi gelirim 👻👻

0|0
    0|0
  • bırak bence bu tür programları artık biraz büyü kızım..

0|0
    0|0
  • 29 yaşındayım. İşim evim ve arabam var. Maaşım 3500 TL. Daha önce hiç evli olmadım. Kıskanç biriyimdir. Bana talip olacak bayanın eğitimli olması şart. Gitar çalmayı ve doğada yürüyüş yapmayı çok seviyorum

0|0
    0|0
  • 20
    İstanbul
    Üni 1. sınıf ama bölüm değiştirme karar8 aldım ve en baştan olacak kesin ilgisiz bir bölüm istiyorum
    Ben önce edep ararım güzelliktende vazgeçmem ne yardan ne serden yani :D

0|0
    0|0
    • Niye degiştiriyon bölümün neydiki

• @Basit54
      Karı kız bölüm değiştirilir yahu makinede hatun olmadığını zaten biliyorduk

• yok be aga takılıyorum bende :)

Kızlar Ne Diyor 20

• Merhaba, NEFES ALIYORUM :D :D

0|0
    0|0
  • Bana gelecek adaylarin kasi oksa yeter beyni ben hediye ederim 😕

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım konya da yaşıyorum ve okuyorum mimarlık 1. sinif öğrencisiyim evlenmeyi düşünüyorum 😂 adaylarımın temiz bakımlı maddi durumu iyi ve olgun olmasını istiyorum 😂😂😂

0|3
    0|0
  • dipteyim sondayım depresyondayım.

0|1
    0|0
  • 20 yaşındayım Burak Özçite benzeyen adaylarını bekliyorum, zengin olsun, hem işe gitsin çalışsın hemde gelsin evi temizlesin tabi temizleyemem diyorsa hizmetçi tutsun. Bu arada Cihangir de otursun 😂

0|0
    0|0
  • Irem Nil. Yaş 19. Bu yaşıma kadar koca bulamadığım için buralara düştüm. Güzelim, alımlıyım esra erola bekliyorum

0|0
    0|0
  • 20 yaş
    1.68boy
    12. sinif
    Hukuk okumak istiorum

Evlilige bu yaşta karşiyim 😑🚬

#rr

0|0
    0|0
  • 22 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum üniversite ogrencisiyim. Adaylarım Mr. Big'e benzesin istiyorum ayrıca ajdar şarkılarını duyunca çok huzunleniyorum

0|0
    0|0
  • yakışıklı olsun. çıkın çıkın geli ssfdfds

0|0
    0|0
  • 21 yaşındayım üniversite 2. Sınıfım çocuk gelişimi okuyorum ankarada oturuyorum falan filan işte aman sıkıldım

0|0
    0|0
  • Memurum sigartom var arabam var evim var hahhahah evlen benle

0|1
    0|0
  • 23 yaşındayım, mersinde yaşıyorum, öğrenciyim, programa katılma amacim yok maksat soruyu cevaplamak.

0|0
    0|0
  • Ben 19 yaşındayım, okuyorum ve evlenmek için zamanım yok. Yemek yapmayı seven, temizlik de dahil her türlü ev işini yapacak, mesleği olan, iyi bir baba adayı. Dürüst olmalı ve beni anlamalı.

0|0
    0|0
  • Bekarım 😒

0|0
    0|0
  • ben her şeye karışan seyirci olarak katılsam ama yine de tanıtayım kendimi çünkü hereke yorum yapıcam :D.20 yaşındayım ege üniversitesine gidiyorum. Yorum yapıp insanları çıldırtmaya bayılırım gelecek adaylara şimdiden sabır diliyorum :d

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım lise son sınıf elektrik elektronik bölümü hostes olucam hayatımın aşkını bekliyorum ilk görüşte aşk istiyorum :D

0|0
    0|0
  • 21 yaşındayım
    173 boy
    54 kilo
    yengeç burcu , yükselen yengeç
    22-28 yaş arası koca arıyorum
    iyi bir işi olsun
    ben cok üşengeç biriyim beni bunaltmasın hizmetci olarak kullanmasın
    yemek yapmayı bilen birisi olsun , kendime yeticek kadarını biliyorum
    alışverişi severim ve tutumluyumdur
    gelgitlerimle baş edebilecek eş adaylarımı bekliyorum nokta
    (bıyık ya da sakalı olsun thnk)

0|0
    0|0
  • 18 yasindayim ankarada yasiyorum hic evlenmedim cocugum yok su an calismiyorum. Benim gibi feminist dusunceyi destekleyen, modern, gezmeyi seven, caliskan taliplerimi bekliyorum :D

1|0
    0|0
  • 19 yaşındayım üniversitedeyim 🤓🙈🙃😊deli doluyum bazen sadist ruhluyum 🙃🙈🙊😊çocuksu olmayı çok severim ama bu sadece evde olur 🙈🙃😊🙊😁Türk hayranıyım 😊saf kan🙈🙃🙊😊adaylarim serseri olsun gezmeyi Çok sevsin ailesine bağlı olsun ATA'sını saysın izinde olsun sahiplensın beni 🙈😊🙊🙃😁🤗

0|0
    0|0
  • 25 yaşındayım öğretmenim hiç sevgilim olmadı güzelim de Allah korkusu olan adam gibi bir adam istiyorum helalim olsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...