Türkiyeli kızların ahlakı, davranışları hakkındaki düşünceleriniz neler? Memnunmuzunuz kızların davranışından? Anketli?

Ben koyu Türk milliyetçisiyim. Lakin bu ülkedeki kızların %70 lik kısmından memnun değilim. Yolda yürüyorum 18-20 yaşındaki kız önüne bakmıyor, dikkat etmesem bana çarpacaktı. 18-19 yaşındakı kızların davranışları, giyim tarzlari, örf ve geleneklerimizden çok uzak bence birçoğunun. Kroymsu, argo konuşan, simit parası dahi olmayan, sigara içen, uyusturucu işinde olan sokak oğlanlarıyla takılmalar, gezmeler. Öbür tarafta 20-25 yaşında olup, 40-50 yaşindaki dedeyle sevgili olmalar, bir yandanda bazilarinin giyimine dikkat etmemesi, alkol kullanmasi, bol gülmesi. Bir tane asi, kroymsu bir öz kardeşim var. Bana diyorki senin sevgilin hiç olmadı diyor. :-D Ben ona dedimki senin sevgilin olduğun kızlarla, ben arkadaş dahi olmam dedim. ;) Erkekler ne duşünüyorsunuz bu konuda? O kayserideki canselede hiç üzülmedim bu arada. Cansel kendisi sevgili olmuş adamla. Her neyse. Benim evlenecegim kız %65 Akpli bir kız olur, %30 da mhpli bir kız olabilir. %5 de cok seversem o da chpli bir kiz olabilir. Solcu kızların birçoğunun davranışını asla beğenmem. Mhpli kızlarında çoğu hoşuma gitmez. Ben Turancıyım ama. Chp mi daha şanslı acaba ben mi? :-D Yaşarsam görecem. Chp 55 senedir tek başına iktidar olamıyor, benimde 21 senedir sevgilim olmadı. Chp mi iktidar olacak, yoksa benim mi sevgilim olacak. Ama ben seçici biriyim. Şans tanıdıgim kizlar oldu ama kendileri kaybetti :-D

• MEMNUN DEĞİLİM
    78% (7)100% (6)87% (13)Oy Ver
  • MEMNUNUM
    22% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Atatürk demiştirki : Türk çocugu milli benliginde olmalı demiştir. Batılı ve doğulu olmamalidir demiştir. Avrupadaki kızlara oje, ruj yakişiyor, ama burdakilere yakısmiyor. Çünkü dürüst, ahlakli degil bir çok kız. ;)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bu devirde seven yok ve. en çok bro

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir bitmediniz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkiyeliler hangi ırktan oluyor? Bilemedim de.

0|0
    0|0
    • Mkdumun zazası seni. Asıl bu ülkenin ahlagini kürytler ve zazalar, araplar bozuyor.

• Kurduğum soru cümlesinden zaza olduğumu çıkartmak da senin gibi makarna beyinlilerin akplilerin yeteneği. Yorumundaki tek basamaklı ıq seviyesinden fark ettim. Ben kürt falan değilim. "Türkiyeliyim" diyen kimse TÜRK değildir. Irkı belli değildir. Böyle bilesin. Ne dersen de.

• Aslında iyi olanda var demek isterdim hiç denk gelmedim onlardan daha namusuna düşkün erkek arkadaşlarım var :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...