Ben bu hocayla nasıl anlaşıcam sizce?

arkadaşlar okulda bir hoca var. kafayı bana taktı. adamı ne zaman gördüysem sırıtıyor. anksiyetem vardı. şimdi azaldı. aşırı derecede çekingende değilim. konuşabiliyorumda. sadece biraz sakinim. sürekli bana '' kendine gel tamam mı '' nasılsın? iyisin demi? '' vb. şeyler söylüyor. ama süreklide kendine gel diyor ya sinirimi bozuyor. bugün dışarıda gördüm. yine yanıma geldi nasılsın , iyi misin diye sordu. ardından da '' bundan sonra sen beni gördüğünde nasılsın diye sor , beni özlediğini söyle '' felan dedi. birde her saat , her gün ne zaman gördüysem sırıtıyor. konuşurken bile sırıtıyor... bir tek bana öyle davranmıyor ama sinir oluyorum. gece rüyalarıma giriyor , psikolojim bozuldu :D :D napcam sizce bu adamla? amacı ne?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ilginc

Onun yaşı kac

Senin yasin kaç

1|0
    0|0
    • ben 18 . o da 28 .

• fiziksel bir müdahalede bulunmuyor. fazla samimi davranıyor. samimilikten daha çok y*vşaklık olarak adlandırıyorum ben bunu :D

• Ergenlik normaldir

En İyi Kız Görüşü

• Sapik midir nedir ya. Herkese ayni ise tamam da sana ozel ise uzak dur, yûzverme canim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kısa cevaplar uygula evet hayır bitti yorum yok uzak gözden uzak ol öne çıkma. Bu adamın amacı seninle arkadaş olmak. Sonrasını düşünemiyorum.

1|0
    0|0
  • Hocam nikah kıyalım mı deseydin :D

1|0
    0|0
    • ahahah :D :D çok üst düzey bir espiriydi gerçekten...

• hayat güllük gülistanlık değil ki :)

• Bak benim bu telefonum sıteye girmiyor bende internet cafedeyım bır abı bana guvendı için cafeyı bıraktı bırazdan geldın de dukanı kapatacak sana mesaj at desem numaran gözükecek o yuzden demicem aklına bin bir türlü şey gelir numaramı versem özelden arasan sana başım dan geçenleri analtsam olmaz mı

• hocanın şefkata ihtiyacı var galiba fazla yakın gösterme ama onu bunalt artık senden kaçsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...