Üniversitede Araba sahibi olmanın yararları ve zararları ne erkek için :D?

merak ettim kardeşim almak istiyorda yararlarınızı ve zararlarını sölermisiniz :D

Güncellemeler:
cevapları bekliyorum :D
cevaplarınız neler heyy :D

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka beni eve gotur, kanka kafeye gidelim, ne tarafa gidiyon beni de at..
    Almiyorum kimseyi ameke
    Ne kari ne kiz
    Calistirip basip gidiyodum))

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yararlari istedigi yere istedigi zaman gider, zararlari da her zaman 'kanki beni suraya atsana' diyen gereksiz arkadaslari eksik olmayacaktir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yararı havan olur kızlar arabana biner vs.. Ama zararına gelecek olursak arabandan çılgın arkadaşlar hiç inmez alkol alışkanlığınız var ise her gece içmeye gidersiniz. Ha bunlar genç diye aklı salim fakülte de araç kullanmazsanız Allah muhafaza bir gün genç bir üniversite okuyan ogrenciye carparsaniz veya vb.. hayatınız bir anda mahfolur Allah muhafaza Allah kimseye kaza bela vermesin. Bu gunluk hayatta yaşnanalar allah kimseye evlat acisi vermesin Onun için adam akıllı kullanılacak ise olabilir. Yoksa günü her gün boş olan insana bence gereksiz. Benim arkadaşlarimda unide arabası vardı ancak biz ikinci üniversite okurduk onlarda hem gündüz çalışıp akşam işten çıkıp fakülte ye araba ile gelirdi ancak herkes okumak için gelirdi unide hava atmaya değil dersten çikan evine giderdi böyle ciddi amaclar var ise araba olabilir. Yoksa bırakın otobüs, tramvay, metrobüs, metroya binip giysiler ki hayatı anlasinlar.

1|0
    0|0
  • Yararından bol ne var :D

1|0
    0|0
  • çok kız arkadaşı olur

1|0
    0|0
  • 10-15 bin liralık arabalar bile öğrenciyi popüler yapıyordu. Ben kışın Range Rover Vogue, yazın 5.25d ile gidiyordum rağbet fena oluyordu. Ama kişiyle alakalı durum, eğer aklını kullanırsa okula derse bakar. Kadın kız olayları geçici ve zararlı.

1|0
    0|0
  • Çok kiz götürür ders calismaz

1|0
    0|0
  • Zararı cok var. Ota çöpe araba ile gitmek ister. Arkadaşları ile doluşup kazaya sebep olabilir. Buna benzer bir çok sebep var.

1|0
    0|0
  • arabası olursa kızlar daha çok mutlu olur öküzlük yapmazsa

1|0
    0|0
  • Yararı kızlar peşinde pervane, zararı vergi, sigorta ve yakıt parası.

1|0
    0|0
  • Zarar yok 000000

1|0
    0|0
  • Ben Hiç Zararını Görmedim :)

0|0
    0|0
  • okumak isteyen adam o tür şeylerle uğraşmayıp okuluna bakar zaten. okumak niyeti yok sanırım...

0|0
    0|0
  • kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onu bilmem de araba şart onu bilirim ✋

1|0
    0|0
Yükleniyor...