Bu tiplerden nasıl kurtulabilirim?

arkadaşlar okulda arkadaş ortamından ve sınıftan çok rahatsız oluyorum. terbiye almamış , bilgisiz insanlar ile dolu. övünmüyorum ancak bu durum benide rahatsız ediyor. hakkımda olmadık şeyler söylüyorlar. milletin dedikodusunu yapıp sınıfa yayıyorlar, ciddiyetsiz, rahat insanlar. utanarak söylüyorum ki bir kız bugün okulda benim hakkımda müdür yardımcısından hoşlandığımı iddia etmiş. tabi ki hoşlanmıyorum. sınıftan bir kaç kişiye yine söyledi. cidden çok kibirli ve çirkef insanlar. delinin biri kuyuya taş atıyor diğeride inanıyor. sürekli yanıma geliyor konuşmaya çalışıyor. ben buna samimiyet demem. bu bana göre çirkeflik , sülük gibi yapışmak ve ciddiyetsizliktir. sinirlenip bağırsam daha çok yapıyorlar. müdür yardımcısına asla bu iftirayı söyleyemem. ailemede söyleyemedim. onlardan çok benim hakkımda kötü şeyler düşünürler ve bana kızarlar. rehberliklede konuşsam şu bana şöyle iftira atmış diyemem. cidden kötü bir iftira yani bir öğretmenden hoşlanmak. asla söyleyemem. ben o kişilerle konuşmasam bile sülük gibi yapışıyorlar. dayak ile yola gelirlerde o dayağı benden yememeleri lazım.. ne yapmalıyım sizce? nasıl kurtulurum bu tiplerden? şikayetimi hangi bir bahaneyle söylerim? olayları ilk başta nasıl halletmeliyim? sınıf değiştirme isteğime nasıl bir bahane bulabilirim?

Güncellemeler:
guncel

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Mutlaka iyi temiz insanlarda vardır orada onlarla takıl digerlerinden uzak dur ve takma kimseyi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...