Şiveli konuşan erkek itici midir?

Kızlar ben ağrılı bir kürdüm babam giller mardinli Seyitler annem giller erzurumlu. annemler hz. ebubekirin soyundan babaannem gillerde oğuz türklerinden yörüklermiş. Ağrıda doğup büyüdüm. Haliyle bu yaşıma kadar hep şiveli konuştum :D Halada şiveli konuşuyorum Ağrı-kars şivesini bilenler bilir. İtici midir sizce?
Kendimi yakısıklı buluyorum çevrem tarafından beğeniliyorum ama çoğu kişi İstanbul şivesiyle konuşsaydın çok süper biri olurdun falan diyor.

1|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• şiveli konuşan insanlar bana tatlı gelir

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben buluyorum yeterki kibar ol cok hosuma gider hatta tum gun dinlerim istersen ses kayidi paylas bakalim

1|1
    0|0
    • Bizim doğunun insanı biraz kabadır haklısın :) Doğulu olmamız kaba olmamız gerektiği anlamına gelmez tabiki:) her insan saygılı anlayışlı ve kibar olmalıdır teşekkür ederim :) Şimdi ses kaydı paylaşsam ne söyleceğim ki utanırım :D

• Yok kaba demedim ama kibar konusulursa cok tatli gelir

• Ya becerilemiyorsa :D

• Değil bence

0|1
    0|0
  • Sevmem açıkçası ben

0|1
    0|0
  • Bazısı tatlı gelir bazısı itici bilemiyicem

0|1
    0|0
  • Bende de şive var ama sadece annemlerle konusurken ortaya cikiyo 😀

0|1
    0|0
    • Hangi yöre :D

• Hıı bende ankarada öğrenciyim iyi biliriz iç anadoluyu :D

• Angara hıı o zaman tamamdir 😂

Erkekler Ne Diyor 4

• Öşeğe arkadan mı biniyorsun ağzından mı?

0|1
    0|0
    • İngiliz tohumu lütfen :)

• Senin gibi turklerin var olmasindan utaniyorum cocuk kürdum demis diye adama karsi ciktin. Adam teroristim demedi kurdum dedi hey. Senin ruhun Turk degil

• Son olarak o video bir kac kisi yaratmis milyonlarca kurtler yapmamis. Önyargili olmandan hic hoslanmadim gercekten utanc verici

• İyidir loo sıkıntı yapma :)

1|1
    0|0
  • diksiyon dersi al

0|0
    0|0
  • Direksiyon dersi al

0|0
    0|0
Yükleniyor...