Sınıfta birisinden hoşlandım ve herkes beni hor görüyor tüm fakülteye haber gitmiş. Ne yapmalıyım?

Ellerim ayaklarım uyuşuyor ve akıl sağlığım için burada kalmam doğru olmaz değil mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bişe olmaz 2 gün sonra herkes unutur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ne alaka onlara ne ki çok saçma

0|0
    0|0
    • Ben de anlamıyorum ama çıldırmamak elde mi yemekhaneye gidiyorum insanlar bakıyo alay ediyo kantinde de aynı bakışlar insan sinirlenmez mi

• yani bana aşırı saçma geldi koskoca okulda kimin kimden hoşlandığı kimi ilgilendirir ki

• Ağladığımda gülüyorlar

Erkekler Ne Diyor 3

• neden hor görüyor insan değil mi :D neden kalmayacakmışsın? onlar gitsin çok dertleri varsa :D

0|0
    0|0
    • Birisinden hoşlandığım için ve sinirleniyorum. Kolay değil ki. Histeri falan çıkar diye korkuyorum yani panik bozukluğu cabası.

• Ben yüksek alınca bu kadar yüksek almana gerek yok sen okul dondur diyolardı hoşlantı meselesini öğrenmeden önce

• Seni çekememişler ondan bu tavırları. bence yoluna bak sen hiiç takma :)

• tut elinden kaçır. olan olmuş

0|0
    0|0
    • Arkadaşına söylemiştim hoşlandığımı o da benimle takıl demişti ben de kabul ettim sonra o herkese yaydı yani ben söylediğini zannediyorum yoksa nasıl anlıcak hareketlerimden de anlamış olabilir ama büyük bir nefret ve kinleri var bana karşı çok saçma değil mi?

• Onlar öyle görmüyor bir de mesajlarda onlar haklıymış gibi gözüküor ama aslında haklı olan benim.

• seven her zaman haklıdır bence

• Neden hor görsün onu anlamadım bende şimdi eğer karşısındakini size yakıştırmamak anlamında onun özelliklerine bağlıdır ama popülersiniz sanırım ya da garip olmalı hoş karşılanmıyomu ne olursa olsun çıksan dahi okulda fazla görüşmezsiniz belli etmezsiniz gizli görusursunuz veya dışarıda.

0|0
    0|0
    • Hor görülüyor ben popüler değilim çocuk öyle yani benim çok arkadaşım yoktu ki.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...