Metroda ya da otobüste cak cak sakız çiğneyenleri linç etmek isteyenler?

Uyuzluk ben de mi? Tan dalmışsın konu üzerine kafa yoracaksın karşında geviş getirircesine bir ağız ve kulaklarında cak cak cak sesleri, bir de arada bir balon yapıp patlatmaz mı ağzını burnunu kırasım geliyor. Size de böyle oluyormu yoksa psikolojik sorunlarım mı var benim?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• -Durakta insanların arasında sigarasını tüttürüp, etrafındakileri dumana boğanlar.(Özellikle bunu Ramazan ayında yapanlara ayrı sinir oluyorum.)
    -Sigarasından son fırtı alıp, dumanını aracın içine bırakanlar.
    -Yüksek sesle müzik dinleyenler.
    -Yüksek sesle sohbet edenler, telefonla konuşanlar.
    -Binemeyeceği aşikar olduğu halde, tek ayağıyla içeri basıp, kapının kapanmasına engel olanlar.
    -Kadınları taciz etmeye çalışanlar.
    -Araç müsait olduğu halde kapı önünde durup, başkalarının inmesine ya da binmesine engel olanlar.
    -Engelli insanlara, araçlara inerken ve binerken yardımcı olmayanlar, engelliler için olan yerleri işgal edenler ve asansörlerde öncelik vermeyenler.
    -Şoförlerle veya görevlilerle kölesiymiş gibi konuşanlar.
    -Gürültülü bir şekilde yiyip içenler veya sakız çiğneyenler.
    -Anahtarlık vs. sallayarak ses çıkaranlar.
    -Elinde olmadan çarpıştığında vs. ve özür dilediğinde, anasına sövmüşsün gibi tribe girenler, artistlik yapanlar.
    -Arka taraflardan gönderilen kartları (akbil, paso) cebe indirenler.
    -Bu tip şeyleri yapanları uyardığında kabadayılık yapanlar, ters cevap veren veya trip yapanlar.

Aklıma gelmeyenler de vardır belki fakat bu yazdıklarımı yapanlara deli oluyorum ve psikolojik sorunları olan biz değiliz kardeşim. Gel de sinirlenme. Ayrıca bir iki tane değiller ki dövmekle bitiresin. Kibarca, uygun bir dille uyarıyoruz anca, taciz hariç.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Toplum için de rezil et.

Şu sakızı ya adam gibi ciğne ya da çiğneme de. Bak bakalım bir daha yapıyor mu.

0|1
    0|0
    • En yakınına anlatamıyorsun adam her seferinde tamam deyip 10 saniye sonra cak cak çiğnemeye devam ediyor bir yabancı da işe yarayacağını hiç zannetmiyorum :)

• Vallaha ben denedim hocam. Otobüste vardı öyle birisi bağırdım. Yeter artık ya şunu adam gibi çiğne ya da defol git dedim.
      He az daha dayak yiyecektim ama sonradan arkamda duran yolcular olunca o kişi otobüsten indi :)))

• hahah iyimiş bu

Yükleniyor...