Sevgiliniz/eşiniz size sebepsiz tokat atsa tepkiniz ne olur?

Sevgiliniz / eşiniz size sebepsiz tokat atsa tepkiniz ne olur?
Ben direk bitiririm yüzümü bile göremez.

9|7
211|171

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Elimde olmayan bazı sebeplerden dolayi haaa hiii diye kalamam Kicboks antrenöruyum ani refleks yapıp onun direk midesi ne yumruk atarım mide kanaması geçirmesine sebep olabilirim. Bu tür şeyleri basit psikoljisi bozuk insanlar yapar işim olmaz öyle birile de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 170

• Bi' daha vur asqm derim

9|0
    0|0
  • Bekara koca boşamak kolay

9|0
    0|0
  • Tepkim su olurdu;
    Vauvvhhh olur bölyede olur 💋💋💋

8|1
    0|0
  • Tokat atıyorsa var bir bildigi derim 😊

7|0
    0|0
  • "Sebepsiz" yere mi? Sebebi olsa ne yazar, fiziksel şiddettir bunun adı. Hangi tarafın yaptığının bir önemi yok. Konuşarak anlaşamayan biri var karşımda demektir.

Veya bir erkek olarak (fiziksel üstünlük bakımından), ben konuşarak anlaşamayan tarafımdır. Partnerime "zorla" istemediği birşey yap (tır) maya çalışıyorumdur. Partnerimin dediklerini dinlemiyorumdur. Anlık olarak aklımı başıma getirebilmek, yanlıştan döndürebilmek için son kartını oynamıştır. Bu durumda da tek suçlu ben olurum.

1|0
    0|0
  • bende ona atarım

5|0
    0|0
  • sanırım bişey yapmam.

2|0
    0|0
  • Bu karikatürde yaşanan asla olmaz :) bir tokatta ben atarım.

5|0
    0|0
  • Kızdırılmış demirle döverim.

6|0
    0|0
  • Kızın vurduğu yerde sanki ne olucak. Siniri bozulmuştur anlarim olabilir. Ama aliskanlik haline getirirse bir koyarim ona amele sümügü gibi yere yapistiririm onu:)

2|0
    0|0
  • ben lisedeyken sevgilim bir keresnde suratma yapıştırmıştı tokadı durduk yere. la nooldu dedim. heyecandan mutluluktan ne yapacağmı şaşırdım demişti mal :D. şiir yazmıştım akrostiş :D

6|0
    0|0
  • Ben küserim küsersem zaten gönlümü alamaz bir hafta dargın davranırım ne döverim ne söverim bir hafta konuşmam tat vermem

1|0
    0|0
  • Benim de tokat atmak için sebebim olur

3|1
    0|0
  • Sebepsiz yere olup olmadığını sorarım. Sebepsiz yere ise sevgiliysek zaten biter ilişki karımsa ikincisi asla olamaz. Oldu mu artık soy adımı taşıyacak karaktere sahip biri olmadığını düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Bir video var..
    Adam dansa o kadar kaptırıyo ki kendini hanımını o hızla sebepsiz tokatlıyo.. 😄😄

Eğer o boşamadıysa kimse boşanaz ;)

#Vesselam

1|0
    0|0
  • bir daha vur derim

5|0
    0|0
  • kesin bir b. k yemişimdir

1|0
    0|0
    • Bişey sorcam siz kendi yorumlarınızı kaldırabiliyonuz mu

• Yok hayır senin için demedim senin yorumunda kötü bişey yok merak ettim kendi yorumlarınızı silebikiyomusjnuz diye o yüzden yanlış anladın

• tamam o zaman cevabımı genel düşün. başka bir mod kaldırabilir ancak.

• Bende kafa atarım ödeşiriz

1|0
    0|0
  • büyük konuşma

1|0
    0|0
  • Öyle bir kadın henüz yok...😇
    Bana tokat atılırmı yahu...

1|0
    0|0
  • Kötü olur sis

1|0
    0|0
  • soğurum. Hatta canım sıkılırsa ayrılırımda direk. Ama haklı yere atmışsa seslenmem, hakettim derim ;)

1|0
    0|0
  • Kadına el kaldırmak bize yakışmaz. Eğerki benim eşim sebepsiz yere tokat atarsa önce neden yaptığını öğrenmeye çalışırım mantıksız bir sebep söylerse de uzun bir süre kendini affettirmek için çabalaması gerekir😄

1|0
    0|0
  • Ciddiye bile almam
    Onun vurmasından ne olur sanki

1|0
    0|0
  • Tekme tokat dövsün bebem kocasıyım severde döverde :/

2|0
    0|0
    • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• hiçbir kadına el kaldırmam..
    hiçbir kadın bana el kaldıramaz..

2|0
    0|0
  • küserim😞

2|0
    0|0
  • öperdim

5|0
    0|0
  • Oo hırçın kız, severim :D

5|0
    0|0
  • suana kadar hıc bır kızdan tokat yemedım cunku bunu hak edecek bısey yapmadım. sebepsiz yere atarsa da olacaklara katlanır

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    140

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 210

• eğer şaka değilse tepkim işte böyle olur; http://i.hizliresim.com/XkmJNR.gif

10|4
    0|0
    • adam ırı olursa görürüm

• @cansucansu19 yok artık ya. Sonunda 3. Sayfa haberlerinde çıkma dikkat ette.

• Asla bu hatayı kabullenmem ayrılırım

4|1
    0|0
  • Kesin bir sebebi vardır yoksa canımı acıtmaz eminim buna
    sevgilimdir döverde severde :D :d

3|1
    0|0
  • sana katılıyorum aynen

3|0
    0|0
  • Sebepsiz yere atılan tokat sebepsiz yere karşılığını bulabilir. O yüzden karşı tarafın buna cesaret etmemesini tercih ederim. Sonuçta hak etse bile tokat atılmamalıdır.

1|0
    0|0
  • Sebepsizi birak sebebi oldugunu dusunse bile hic bir sekilde kabul edilmez

2|1
    0|0
  • İcinden birsey dusunmustur demekki hakettigimi dusundurecek birsey yapmisimdir. ve nedenini sorarim cozum bulmaya calisirim

1|0
    0|0
  • Sevgili ya da esin olması hiç farketmez ilişki bitirilmelidir. Kimse böyle bir hakka sahip değildir. Bugün göz yumarsiniz yarın daha sert bir tokat gelir. Yılanın başı küçükken edilmeli.

1|0
    0|0
  • O an ona öyle bir bakarım ki yani gözlerimden anlaşılır içimdekiler. Çok çook kırılırım

1|2
    0|0
  • Yarabbi şükür derim

3|0
    0|0
  • Aaa muanyak

1|0
    0|0
  • Attı zaten asdf :D

1|0
    0|0
  • Tokat manyağı yaparım onu 😠😠

1|0
    0|0
  • Manyak mı?
    Ben de ona atar ve giderim !

1|1
    0|0
  • Çok kötü olur

1|0
    0|0
  • Bende ona atarım bir tane hemen ayrılıyonuz sizde ya bekara es boşamak ne kolay :D

1|0
    0|0
  • Ağlamaktan ölürüm 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Bitiririm direk ilişkiyi

1|0
    0|0
  • Arkadaşının düğününe gittik kapıya indik sigara içmeye huysuzluğum üstümde her zaman ki gibi. Ne yaptığımı bilmiyorum deliriyorum saçma sapan huysuzluklar yapıyorum suratım beş karış çocuğa zindan ettim geceyi. En sonunda sinirden öyle öyle yüzüne tükürdüm oda dayanamadı bir tokat patlattı. :))) Sonuç hiç bir şey olmadı tabisi , çünkiiii seviyor idim. :D

1|0
    0|0
  • ben de ona atarım elime ne geçerse fırlatırım

1|0
    0|0
  • Aciklama beklerim

1|0
    0|0
  • Eski erkek arkadaşım bana el kaldırdı die ayrılmıştım tokat yesem ne olur düşünemiyorum bile

1|0
    0|0
  • biter

1|0
    0|0
  • Ben de ona atarım.

1|0
    0|0
  • Vereceğim tepki o anki moduma göre değişir...
    Ya sessiz sedasız, sogusuz sualsiz çekip giderim ya da o evi ateşe veririm :)

1|0
    0|0
  • Sebebi varsa ayrılırım.
    Sebebi yoksa karşılık verdikten sonra ayrılırım.

1|0
    0|0
  • Sevgilimse bende ona geçiririm.
    Eşimse sebebini sorarım sebep belirtmezse yine geçiririm haklı bir sebebi varsa yüzüne bakmam haklıyken haksız olmanın tadına varsın
    Evlilik öyle basit bitirilecek bişey değil. ona göre seçmek lazm.

1|0
    0|0
  • Elini kirarim

1|1
    0|0
  • Bir defa sebepsiz yere vuramaz sebepli yere hiç vuramaz o kim ki bana vuruyor?
    Sadece bitirmekle kalmaz ağzını burnunu bilfiil yamulturum.

1|0
    0|0
  • Okkalı bir tokat atarım ben de ona sonra ayrılırım

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    180

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...