Hayvana saldıran birini dövdüm, suçlumuyum?

Spordan dönerken yolda köpeğini tasmanın kayışıyla döven birisini yanındada arkadaşını gördüm. Arkadaşı köpeği tutuyor, kendiside kayışla vuruyordu hayvana yaklaşık 18-19 yaşlarında orta boyutlardalardı. Bende görür görmez çantayı yere atıp, koşarak vuranın sırtına arkadan tekme attım çocuk yere yapıştı, arkadaşıda kaçtı bende köpeği aldım evin oralarda serbest bıraktım fakat kaçan eleman seni şikayet edicem tarzı konuşuyordu küfür ede ede, bunun suçu ne olur?

1|1
10|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sen kimsinde kaba kuvvetle adaleti sağlayacağını sanıyorsun? 50 cent gibi bir adama denk gelseydin acaba o tekmeyi atabilecekmiydin? atardın belki ya sonrası? şu an bu soruyu sormak yerine soluğu çoktan acilde almıştın. hala kaba kuvvetle her şeyin hal olacağını savunan acil insanlarsınız. köpeğe yapılanın hesabını, köpeği yaratan sorar merak etme sen...

0|0
    0|0
    • Moruk, yanlış anlamada orda Yuri boyka olsa gene aynısını yaparım, O HVANLAR BİZDEN ÖNCEDE VARDILAR, BİZ SONRA GELDİK. SAYGI DUYMAK ZORUNDAYIZ ONLAR KENDİLERİNİ KORUYAMIYORLAR, BİZİM GÖREVİMİZ

• Senin saçın kel, karın seni aldatmış, bekarsın annenle ya da kardeşinle yaşıyorsun, kardeşin ise eğer cinsiyeti bayan, hayatta bir amacı olmamış, birşeye yaramamış, hiç bir misyonu olmayan orta boyutlarda birazda göbeği olan sabaha kadar oturup, oyun ya da başka şeyler yapan birisisin, bildim mi?

• çok boş insansın aga. seni bir gün bu zihniyetinle kafana sıkarlar kim vurduya gidip ailende müge anlıya çıkar. neyse boş adamlarla tartışma taraftarı değilim. kendimede aciz damgası yedirtemem. haydi şimdi var git bak işine...

Kızlar Ne Diyor 9

• Bisey olmaz nerden bulacak. Iyi yapmissin.

0|0
    0|0
  • Köpeği sokağa bırakmasaydın keşke alışmıştır o sahibinden yemeye içmeye şimdi aç kalır :(

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • iyi bir şey yaptın hiç kimse de sana birşey yapamaz evini yurdunu nerden bilecekler onu geç cesaret edemezler yapmaya.

0|0
    0|0
  • Türkiyede her şey olabilir

0|0
    0|0
  • ellerin dert görmesin 👏🏼 şiddete karşıyım ama böyleleri hak ediyo gerçekten. şikayet edicem demişte seni tanıyo mu ki nasıl şikayetçi olucak

0|0
    0|0
  • Hiç korkma hiçbirşey yapamazlar

0|0
    0|0
  • İyi yaptin lan :D

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın ağzını burnunu kırsaydın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• iyi yapmisin boylelerini oldursen sana para verilmesi lazim hangi kafayla o esegin s1ctigi varlik sikayetden bahsediyor.

0|0
    0|0
  • Yapılması gerekeni yapmışsın. Öldürmediğine şükretsin piçler, kendi dostumu babam severken sert sevdiği için bile bağırmışlığım var bu tip şeylere hiç gelemem gece gece sinir oldum bak.

0|0
    0|0
  • başın derde girer iki farklı dava hemen şahit bul o köpekden ceza alır sende ona vurduğundan

0|0
    0|0
    • Moruk, hayvan viskisini yudumluyor bıraktı beni

• lan miktir git g. öt oğlanı moruk muş trol olduğu zaten belliydi sende mazlumu koruyacak ne yürek var nede cesaret sen ancak pipini kızlardan korursun

• Hayır

0|0
    0|0
  • Sende hayvana vurmuşsun, ödeşme olmuş.

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz. Ortada 2 suç var biri hayvanlara eziyet etme suçu 300 tl kadar para cezası var. Cocukzaten kendide suçlu kimi nereye şikayet edicek? Sana gelirsek yerinde olsam aynısı yapardım ama ılıman yaklaş uyar yapma de kavgaya girme hemen...

0|0
    0|0
    • Laftan anlasalar keşke kardeşim

• Hayvan hakları savunucularına git sana sahip çıkarlar birde medya duydu mu tam bir kahraman olursun

0|0
    0|0
  • Madalya vermeleri lazim sana la ne şuçu

0|0
    0|0
  • Bişi olmaz etsin şikayet bide ona sopa akıllanır ellerıne saglık

0|0
    0|0
  • Bende uçabiliyorum kanka

0|0
    0|0
  • Daha bir güzel dövseydin.

0|0
    0|0
  • Elinize sağlık :)

0|0
    0|0
  • Çocuk yere yapıştı :DD

0|0
    0|0
  • Trol soru ama mesaj içeren bir soru.
    cevaplayayım.
    Bu ülkede zalimlere saldırırsan içeri girersin.
    iyi insanlara saldırırsan krallar gibi yaşarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...