Bir insan şeriatı neden ister?

buna hakkaten anlam veremiyorum bir insan şeriatı neden ister?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Seriatin islamdan oldugunu sanmiyorum
    Dinimizde zorlama yok ama nedense iki palavraci halife olup cikip asmaktan kesmekten taslamaktan bahsediyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şahsen istemiyorum. Ama tecavüzcüleri falan idam ediyorlarmış ya mantıklı yanlarıda var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seriat diyince insanin aklina iran geliyor. oysaki pek bagdastirmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• Bilmiyorum ki erkekleri anlarım belki 4 kadın almak için :D Kadınlar köle olmak için mi istiyor çözemedim adalet mi gelicek şeriat gelse inanmıyorum açıkçası Allahın şeriatiyle dünya şeriatleri aynı değil allahın şeriatini de uygulamak kolay değil Ve günümüzde uygulamak biraz ağır gelişmek varken şeriat istemem Din ve devlet işleri birlikte yürürse adalet olmaz şeriatte ters olan şeylerde var adalet zaten adam gibi işlemiyor gelse kölleşme başlamış demektir :D: D

0|0
    0|0
  • Mal olduğunda beyni yıkandığından veya büyükleri öyle diyor diye.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Herkes aynı düşünseydi bu dünyanın tadı çıkmazdı :) Farklı düşüncelerle sentezlenen bir dünyada yaşamaktan keyif alıyorum. Bir taraf Şeriatı ister diğer taraf Laikliği , bir taraf başkanlığı ister diğer taraf Üniter devleti. Kendi düşüncelerimizde olmayan insanları bu şekilde yargılamayı doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Herkes kendi doğrusunu yaşamak ister.

0|1
    0|0
  • Tek idam beni düşündürüyor. O hariç bir sorunum yok. Sonuçta allahın verdiği canı allah alır. O nasıl şeriat oluyor anlamıyorum bilen varsa açıklasın

0|0
    0|0
  • ypbazdır

0|1
    0|0
  • Gerizekalıdır ondan

0|0
    0|0
  • Şeriat demek İslamın emir ve yasaklarıdır. Şeriata karşı olan islam-a karşıdır. Buna laf eden zaten kafirdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...