Bugün ki sorum ibadet ediyor musunuz?

Ibadet ediyorsanız bunlar nelerdir? Namaz oruç v. b dua etmek bile bir ibadettir.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ediyorum 24/7

1|0
    0|0
    • Allah kabul etsin

• Kırılgan bir yapım var napayim

• Önce bunun kaynağına inmek lazıım kendi kendine soruyor musun hiç ben neden kırılgan biriyim? Mesela benim kötü bir yönüm kendimde istemediğim bir yönüm olduğunda bunun bana zarar verdiğini düşündüğümde çözüme odaklı birşeyler yapmaya çalışırdım bunun üzerine kendi kendime sorardım benim kendimde istemediğim kötü bir yönüm neden kaynaklanıyor diye sende böyle sorar mısın arada?

En İyi Kız Görüşü

• Evet bazen

1|0
    0|0
    • Allah kabul etsin inşallah hep olur 😊

Erkekler Ne Diyor 8

• Namaz hariç çoğunu yaparim, bamazi yapmaya calisiyorim ama olmuyor

1|0
    0|0
    • Olur elbet nefsin daha ağır basıyor sanırım kilmamak için hiç bir engel yok kardeşim :)

• Hayatım düzende değil iste olmuyor.

• Bir kılsan oyle bir düzene girecek ki hayatın 😊 ama senin ibadetin tabiki inşallah namazınıda kılarsın

• AçIığa sabredersin adı ‘ORUÇ’ oIur. Acıya sabredersin adı ‘METANET’ oIur. İnsanIara sabredersin adı ‘HOŞGÖRÜ’ oIur. DiIeğe sabredersin adı ‘DUA’oIur. DuyguIara sabredersin adı ‘GÖZYAŞI’ oIur. ÖzIeme sabredersin adı ‘HASRET’ oIur. Sevgiye sabredersin adı ‘AŞK’ oIur.

2|0
    0|0
  • Tefekkür en önemli ibadettir esasen. Düşünmek devamlı düşünmek.

1|0
    0|0
    • Allahı anmak sohbetini etmek bile bir ibadettir.

• Hepsinden var 👍

1|0
    0|0
  • cumadan cumaya

1|0
    0|0
  • Evet gerenken vecibeler yapıılır.

1|0
    0|0
  • cumadan cumaya, ramazandan ramazana

1|0
    0|0
  • Etmiyorum

0|0
    0|0
    • Olabilir kardeşim. inanıyor musun peki?

• Istersen seninle bir konuşalım çünkü daha çok gencsin bunlar olabilir seni asla yadırgamıyorum ama islamı sana anlatmak istiyorum

• Anlamak istemiyorum çok teşekkürler iyi niyetinizden şüphem yok ama ben böyle rahatım

Kızlar Ne Diyor 4

• Ediyorum

1|0
    0|0
  • Yeni yeni başladım çok şükür

1|0
    0|0
    • Allah kabul etsin kardeşim 😊

• bu soruyu sormak cok sakincali. bir daha yapma..

0|0
    0|0
    • Neden sakıncalı ibadet etmek kötü birşey mi sordum? cinsel içerikli sorsam sakınca söz konusu bile olmazdı değil mi. Onu utanmadan yadirganmadan soran ibadeti neden soramaz sorarım sana ey kardeşim?

• Tabiki doğru söylüyorsun kul ve Allah arasına kimse giremez kulu sorgulayamayız bize düşmez ama ben neden namaz kilmiyorsunuz ibadet etmiyorsunuz diye yadırgamadım soru sordum ibadet etmek ile igili cevap vermek istemeyen de bu soruyu cevaplamayabilir herkesin kendi hür kararı 😊

• bir bakima sen de haklisin. Ben dusuncemi soyledim. Gerisi sana kalmis (:

• evet

1|0
    0|0
Yükleniyor...