Ateistler bu sorunun cevabını verir misiniz :D?

Ateistler bu sorunun cevabını verir misiniz :D ?

Güncellemeler:
görüşlere baktım da sitede baya ateist varmış arkadaş. hani %99 müslümandı bu ülke?

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• Bu muhabbetlere girmeyin artık ya. Gereksiz tartışmalar, boş konuşmalar. İnanmayan inanmasın bırakın. Cehennem boşa mı yaratıldı?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu çok eski olay. Ha bu ikisi Türk değiller. Türkiye'de kafa karıştırmak için dışardan gelmiş insanlar. Hatunun bir Türkçe konuşması var yemin ediyorum tekrar tekrar dinlemek lazım anlamak için. Savlarıda ben inanmak istemiyorum sizde inanmayın derecesinde bencilce. YAzık la. Hakkaten yazık.

Ha bir de bu olay çok eski kardeş bayaa eski unutuldu yani o derece eski.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Soru güzelmiş hemen cevap vereyim. Bir idarecinin görevi nedir? Buna da ben cevap vereyim, oluşan sorunları ortadan kaldırmak, her şeyi düzgünce ilerletmek. Sanırım herkes hemfikir. Eğer ben yaratan olsaydım evreni idare eden olsaydım çocuklar kadınlar tecavüze uğrarken buna engel olurdum insanlar açlıktan ölürken buna engel olurdum çünkü idare edenin yapması gereken budur. Senin tanrın bunu yapmıyorsa benim sahip olduğum düşünceler ondan daha üstündür o halde ben ondan üstünsem tanrı var olamaz. Diyelim tanrı bunlara engel olmak istiyor ama olamıyor o halde tanrı güçsüzdür güçsüz olan tanrı olamaz. Yani tanrı yine yoktur.

2|3
    0|0
  • Olum niye bu kadar uğraşıyorsunuz bu adamlarla kendi hallerinde insanlar :p :D

0|2
    0|0
  • Evren kendi kendini kontrol edebilen bir yapıdır. Insanları kontrol etmek zor. 😊

1|1
    0|0
  • saçmalık tanrı mükemmel kusursuzdur diyorsunuz ve de dünyayı evreni yönetiyor diyorsunuz. öyleyse çelişkili çünkü eğer dünyayı tanrı yönetiyorsa berbat bir yönetici çünkü dünyayı *** götürüyor. tanrı kötü bir yönetici olamaz çünkü o mükemmeldir. ee ama öyle değil. tanrı yaratıp geriçekildi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bunu her kim yaptiysa, agir beyin ozurlu arkadas. bir insan nasil bu kadar mal olabilir?

Ulan biz boyle muhabbetleri ilkokukda yapiyorduk. Bu ulkede cogunluk hala ilkokul seviyesinden cikamiyor.

Adam insan organizasyonunu tesbih gosterip allahi kanitladigini saniyor. Hani bunu soylerken inanan adam var insanin ici karariyor dinlerken.

4|2
    0|0
  • Sonra dalga geçince saygısız biz oluyoruz :)) Resmen kaleciyle karşı karşıya kalıyorsunuz ve al da at dercesine topu yuvarlıyorsunuz önümüze..

1|2
    0|0
  • Ateist adam konuşmaya gerek olmadığını düşünmüş ve kapatmış 😂

İslamı böyle beyinler kurtarmaya çalışıyor ya, ben en çok ona gülüyorum. Daha da kötülüyorlar haberleri yok.

1|1
    0|0
  • hahaha tabi kapatır cevap veremeyecek bir soru sorarsan :D

1|1
    0|0
  • Ateistlere laf anlatamazsin, diğer tarafta ateşe gidince anlayacaklar ama çok geç olucak

0|1
    0|0
  • haaşşşıııırrrtttt
    ses buraya kadar geldi

0|1
    0|0
  • Küçük bir dernek bile organizatörsüz idare edilemiyorsa koca kainatı yöneteni kim organize ediyor?

0|0
    0|0
    • Senin dernek baskanini kim organize ediyor?

• @Pakod her söylediğine bir cevap verebilirim kendi mantıgınla. Her söylediğime tanrı yaptı diyebilirsin ki buda çok kolay. Hergün yaptığım bu tartışmalar yeterince tecrübe oldu saatlerce tartışmamam gerektiği hakkında

• Problem değil adamım öldükten sonra hangisinin gerçek olduğunu görürsün :)

• Su ateistlerin kendini zeki sana gerizekalilar olduklarini herzaman dusunmusumdur. :) abi bir sabah da kalkip saat 10. da disariya bakin ki sabah olmamis olsun. O zaman ben de inanacagim Allahin olmadigina. :D bu kadar kusursuz bir duzen varken ve bir kalem bile odundan olmasina ragmen üreticisi üretilemiyorken koskoca bir idare nasil idarecisiz olsun yahu?

Yanliş anlamayin benbir yahudiydim, bundan 7 yil once sulalecek hak din olan islami sectik elhamdulillah. Ama israilde turkiyedeki gibi sapkin insanlar yok ve ateist hele hele hic yok. Gozlemledigim kadariyla turkiyedeki gencler cool gorunmek ve muhalif kisilik sahibi olmak icin ateist oluyor. Kimisi de diyor ki islam bilime onem vermez. Ulan sizin ataturkun sandiginiz hayatta en hakiki mursit ilimdir lafi bile hz. ali. ye ait. 😂😂😂 haa bir grup var onlar da dinle ugrasamam simdi isim gucum var diye ateist oluyor. Yazik ki deprem olunca bir ucak sallaninca da imam gazali gibi oluyorlar 😂😂

0|0
    0|0
  • Adamların amacı o değilki Ateistlerden para kazanmak milleti niye uyandırıyon.

Dernek vakıf bunlar bağış toplar sonra o paralarla tekrar sana hizmet verir :)

bir bakim dedim şenlik var mı diye ateistler geldikçe bakarım arada haber verin bana da :)

0|0
    0|0
  • Karşıdakinin yeterli bilgi kültür seviyesinde olmadığını, hiçbir araştırma yapmadığını felsefeden anlamdığının farkına varınca kapatmış tabi. Ne yapsın milyonlarca insana teker teker mi anlatsın. Merak eden açar ateistin felsefesini okur böyle boş sorular sormaz. Bilgi çağında cahil kalıyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Vallahi bir müslüman olarak. Risale ağzıyla ateistlere yüklenenlerden usandım. Özgün olun çok argüman var. Yahu proteinden bahset. Bilimsel tartış. Adam senin dinine inanmıyor, Felsefi tartışmayla sonuca bağlamak herkesin harcı değil. Daha net deliller ve zeminler var. Yapmayın şunu artık...

0|0
    0|0
  • mantık fora :D

0|0
    0|0
  • aman tanrım müthiş bir zeka!! şok oldum :D :D

0|1
    0|0
  • Çoban 0lmadan k0yun sürüsü toplu halde yaşayabilirse

100 milyar nöron sinir hücresi, 1 trilyon glia sinir hücresi 1 kg. Lik bişeye sıgdırilen ateist olursa eğe

ateist olmayi kabullenecem.

0|0
    0|0
  • amacınız ne? kim yarattıysa o yargılasın. kendinizi infazcı yerine koymayın...

0|1
    0|0
  • Ne gibi olaylar eylemler var o dernekte

0|0
    0|0
Yükleniyor...