Neden eşcinsel değilsin?

Sadece sebebini istiyorum sizden. Bu sorunun cevabını oldukça merak ediyorum. Eşcinsellik normal bir durumsa eğer neden tartışmaya açıyoruz ki? Diyelim ki taanrı bizi eşcinsel yarattı. O zaman neden kitabında dışlıyor ki? Anlam vermiş değilim? :) Peki sen neden eşcinsel değilsin?Neden eşcinsel değilsin ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Karşı cinsi çekici buluyorum , bu yeterli olacaktır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Çünkü kendimi biliyorum, çünkü ne olduğumu (İnsan) ve bunun doğasının ne olduğunu biliyorum. Allahın bana biçtigi statüyü biliyorum en ufak bir tereddütüm yok ayrıca koca koca kıllı mıllı iki adamın birbirine aşık olup birbirlerinin kıllı dübürüne köslemeleri ihtimali bile midemi bulandırıyor ki bu da gayet normal.

0|1
    0|0
  • Eşcinselim bro

0|1
    0|0
  • şimdi akıl var mantık var
    göz var nizam var
    bir çift memesini alttan destekleyince aklımı alan hatunlar varken benim gibi kıllı börtlü tiplere mi bakayım:)))

0|1
    0|0
  • Günümüzde Bu hormonel bir hastalkıktan daha çok tercih merak halıne geldı Ben bir erkekle yanak yanağa bile selamlaşmam Ama olanada saygı duyuyorum

0|1
    0|0
  • Bedenine, hormonlarına ve ruhuna müdahale edebiliyormusun. Eşcinsellik sadece istemeyle olunacak birşeymi

0|1
    0|0
  • Cunku tercih etmiyorum

0|1
    0|0
  • bilmiyorum. bayan kuaföründe büyüdüm aslında. çıtı pıtı kızlar bakıcılık yaptı büyüttü beni.
    sonra duvarıma saddam hüseyinin fotoğrafını asabilecek kadar sertleştim.
    hiç bir fikrim yok.

0|1
    0|0
    • bu aslında müthiş bir silah kullanabilirsen.
      kadınların en gizli en özel oldukları yer kuafördür.
      sen onların ruhunu anlayabilirsin onları istediğin gibi yönlendirebilirsin:))

• @filofobik 15 sene işlettik orayı. Sonucu özetlemem gerekirse bana meyli olan bir kızı psikoloji hocası kenara çekip " seni dedikleriyle istediği yere çeker istediği yerden getirir çok kaptırma " demiş kızcağıza.

limonlu maden suyu içip sigara içen biriyim halbuki. ne gördü ne anladı bilmiyorum. ama uygun bir özet olmuştur herhalde.

• Eşşekmiyim mk erkeklere bakayım pis kıllı kokan tenler mk
    kadın olsam kesinlikle lez olurdum dişi varken aptal olmam
    kadın vucudu her yeri sexyy

0|0
    0|0
    • I agree with you :)

• bilmiyorum çok , karışık duygular yaşıyorum. sanırım , küçüklüğümde , baş, ıma gelen bir trav, madan dolayıdı,,,

• O halde senin mantığınla tüm kadınların lezbiyen olması lazım erkeklerden hoşlanan kadınları anlayamaman lazım. Herkese çekici gelen şey farklıdır bunun zeka düzeyiyle bir ilgisi yok.

Yükleniyor...