Lgbti hakkında bilgisi olanlar cevaplarsa memnun olurum?

Arkadaşlar merhaba. Hemen konuya gireceğim. Biliyorsunuz ki çift cinsiyetli doğan insanlar var yani hem kadın hem erkek organı gelişiyor bu kişilerde ve bunlar doğduktan sonra 2 yaşına kadar ailelerinin ve tabii kromozomlarının doğrultusunda cinsiyetleri belirleniyor. Kişinin bundan haberi olmayabilir mi? Yani kimin o kişinin cinsiyetini belirlemeye hakkı var ki annesi babası bile olsa. Sorum ise şu ben kadınım 20 yaşındayım ilaç kullanmasam adet olmuyorum. Erkek gibi yaşıyorum her konuda. Erkek arkadasım güçsüzsün dese de kendimi diğer kadınlardan daha güçlü buluyorum. Ve 13 yaşından beridir hormonlarım düzelmedi kan vermekten ilaç kullanmaktan bıkmış durumdayım. Doğduğumda çift cinsiyetli doğup sonradan mudahale edilip edilmediğini nasıl anlarım? Ciddi bir soru benim için. Lütfen ama lütfen bilgisi olanlar yanıtlasın. Teşekkürler!

Güncellemeler:
Kendimi zorla kadın gibi davranmaya çalışıyormuş gibi hissediyorum.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Alakası yok sadece erkek hormon ların baskın

1|0
    0|0
    • Umarım öyledir

• Erkek arkadasım dışında hiç bir erkeğe bakamıyorum ama her kadına bakıyorum. Güzel olursa daha cok bakıyorum. Ama tahrık olduğumdan değil. Kadın güzel olduğundan

• Şimdi ne desem rüzgar alkoç

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağlık kayıtlarında olması gerekir. Genelde bu kişilerin haberi olmuyo bebekken geçirildiği için operasyon.

1|0
    0|0
Yükleniyor...