Araba Kiralamak Konusunda Ne Önerirsiniz?

Arkadaşlar ehliyetim 3 aylık. Bana araba verirler mi? Sürmeyi biliyorum acemi değilim fakat kiralamak istediğim minik bir araba yani verirler mi sizce? Verirlerse de araç kiralamak tehlikeli mi? yani ne kadar para ayarlamak gerekiyor?

Güncellemeler:
21 yaşındayım bir de

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• verirler ama kiralama.

0|0
    0|0
    • neden

• doğru diyorsunuz. Ama küçük bir arabayı vurmam diye düşünüyorum :)

• başkası vurur?

En İyi Kız Görüşü

• Minimum 2 senelik ehliyet istiyolar benim bildiğim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşı geçtim her yerden araba kiralama bazı karaktersiz firmalar arabanın ömrü bittiyse motorda bir kaç yeri bozulacak hale getirip kısa sürede arıza verdirtiyorlar yani siz kullanırken. Bir bakmışsınız motor gitmiş, sözleşmede var motoru size yıkıyorlar az uz değil 5 - 6 bin hiç gerek yok. nereye gideceksen atla otobüse git

1|0
    0|0
  • Sana araba kiralamazlar ehliyetin yeni çünkü

1|0
    0|0
  • Kirala ne olacak ama amele gibi kötü firmalara bulaşma enterprice avis gibi güvenilir kurumsal firmalardan kirala mini hasar sigortasıda yaptır micra kirala günlük 100 tl filandır

1|0
    0|0
  • 1 yılı doldurmuş olması lazım ehliyetinin.

1|0
    0|0
  • bence hiç bulaşma basın yanar

1|0
    0|0
  • verirler. Sadece büyük jeep ve yükske beygirli araclari 25 yasindan asagiya ünlü kiralama sirketleri vermiyor.
    Neden kiralicaksin? Hic tavsiye etmem. Cünkü araclar cok bakimsiz. Yani basina birsey gelse ugrasamazsin.

0|0
    0|0
    • benim kiralayacagım düşük model bir araç. Yani şu megane tarzı falan. onlara da mı bir şey gelir başına?

• bir yakinim clio kiralamisti. son model yeniydi. aracin lastik havasi inmis evin tamirciye götürmüs, lastikte 10 taneden fatzla patlak varmis. Hep tamir edip yine sürmüsler. Düsün o aracla hizli giderekn yolda lastik gümlese parcalanirsin.
      Hem sen yukarda minik araba alacm demissin megane minik mi oluyor simdi? :)

• Vermezler.

0|0
    0|0
  • Ne yapacaksın araba kiralayıp

0|0
    0|0
  • Kirlaman elzem değilse hic bulaşma derim

0|0
    0|0
    • neden

• Tavsiye etmem insanin kendi aracı olacak rahat rahat takilacak rmanet malla is yapilmaz hele eglenmek hic hic olmaz

Kızlar Ne Diyor 2

• o kadar uzun vermezler bence

0|0
    0|0
  • En az 3. yil

0|0
    0|0
Yükleniyor...