Sıra arkadaşımın ayakları kokuyor?

Lise sondayım ve yanımda oturan arkadaşımın felaket derecede ayakları kokuyor. Sadece ayakları değil giydiği ayakkabı da kokuyor kendisi de bunun farkında ama sürekli o ayakkabıyı giyiyor. Benim her türlü kokuya karşı hassasiyetim var ve kokudan dolayı migren hastası oldum. Hoşgörmekten bıktım artık dayanamıyorum ne yapmalıyım?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşımın ayağında mantar varmış. O kadar yayılmış ki ayağını felan keseceklermiş. Acaip mikrop kapmıs kana karısabilirmiş felan. Üstelikte aynı ayakkabıyı giymekten bulaşmış mantar. Hep aynı hep aynı ayakkabı olacağı buydu zaten. Doktor dmeiş ki baktın ayakkabı kokuyor değiştirin güzel kızım mantara yol açar oda ayağın kesilmesine yol açabilir.. Düşünsene tek ayağını kesecekler hemde ayakkabının kokmasından bulaşan bir mantarla ne kadar acı..

Replikler üzerinde çalışmanı tavsiye ederim :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• belki ayakkabı alacak durumları yok.. bunu ona kibarca söylemelisin.

0|0
    0|0
    • Durumlarının olmadığını bilsem sıramı değiştirirdim ama 3 tane şirketleri var yahu 😕

• Hayır yanlış anladın insan ayırmak anlamında söylemedim durumlarının olmadığını bilsem kokuya daha fazla maruz kalmamak için sıramı değiştirirdim demek istedim.

Erkekler Ne Diyor 8

• Soyle yıkasın

0|0
    0|0
  • Biber gazı al

0|0
    0|0
  • tazyikli suyla yıkamak lazım onu

0|0
    0|0
  • bence fetiş birini bulup paspas attırt

0|0
    0|0
  • Koku zaten ayakkabıdan dolayıdır :) Ayakkabılarını çamaşır makinesine atsın sende o da rahatlayın :)

0|0
    0|0
  • Kızmı?

0|0
    0|0
  • Hocanla konuş yer değişikliği yapsın

0|0
    0|0
  • Kendisi farkindaysa eger ve o ayaklabiyi giyiyorsa durumu iyi olamya bilir koku giderici toz buna cozum olabilir

0|0
    0|0
    • Durumları gayet iyi ailesinin 3 tane şirketi var 😑

• Yuh :) o zaman sen bir ayak kokusu icin toz al ver. Hem kendine gelir bemde koku kesilir :)

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...