Erkekler, sevgilisi olan biri neden beni sinemaya goturmek ister?

Bir arkadasim var is arkadasim sevgilisi oldugu halde beni sinemaya goturmek istiyor. Ben de reddettim. Sebep sizce neden goturmek istiyor?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• senide koklamak istiyor gibi geldi bana :)

1|1
    0|0
    • Valla bilmiyorum ama is yerinde surekli dibimde yaklasma diyorum yok anlamiyor laftan.

• Demekki yanindaki ben olmasamda aklindaki benim

• Eig için teşekkürler 😊

Erkekler Ne Diyor 24

• bir erkekle bir kız baş başa sinemaya vs gidiyorsa bunun adı randevudur.. adam kansız bir adam bu belli oldu. sana ne gözle baktığı da..

0|0
    0|0
    • Iyi de bana ne gozle baktigi onemli degil. Onemli olan benim nasil biri oldugum. O onun cirkinligi cunmu benim oyle biri olmadigimi biliyor. Sanirim hayatinda ilk defa reddedildi o yuzden demek gelmiyorsun falan yapiyor

• Film izleyecektir, tek gitmek istemiyordur seni cagirmistir. Niye hemen baska anlamlar cikariyorsun?

0|0
    0|0
    • kız arkadaşını ben ile sinemaya gönderirimsin?

• bakış açımız farklı kardeş

• Ne alaka ya simdi farkli anlam cikardigimi nerden cikariyorsun? Ben sadece ilgi mi duyuyor onu anlamaya calisiyorum ve gorus almak istedim. Bunu kensdisine sordum merak etme. O cevapsiz birakiyor.

• adı üstünde götürmek istiyor :D

0|1
    0|0
    • Dogru durust konusur musun lutfen? Adam akilli soru sordum kimse aet niyet aramasin. Sevgilisi olmadan once bana sozu varsi ben de gelirim demistim. Omdan sonra bu sevgili yapti ve isler degisti aradan bayagi zaman gecti bana gelmis diyor ki bak sozumde duruyorum ne zaman sinemaya gidecegiz. Ben de gelmkyorum dedim. Neden sinemaya goturmek istiyorsun dedim cevap veremiyor? Kiz arkadasinla git diyorum orasi oyle diyor. Suskunlari oynuyor. Dogru durust cevaplar verin yoksa susun.

• benim dilimi kimse çözemedi. kendinizi o yüksek rütbede görmeyin lütfen. madem sinemaya götürmek istiyor seni git sende. ne var. sevgilisi olunca seni götürünce bir anlam mı ifade ediyor bunlar. sizi de seviyor evet. aynı anda ikinizi de oynatmak istiyordur belki.

• Allah Allah bu ne ozguven ya. Dilimi kimse cozmsdi falan. Ben diyorum ki goturmek falan anliyorum yani fesat falan deme bana.

• Kız arkadaşını götüremiyordur. Seni götürebileceğini düşünüyordur.

0|1
    0|0
    • Oyle bir ihtimal yok. Kizi taniyorum ben. O sinemaya gitmezse ben hic gitmem o derece. Sorun su bahsetrigim sahis beni is yerinde de rahat birakmiyor ki. Niye bu kadar beninle ugrasiyoesun diyorum otuncagin mitim diyorum ne alaka diyor

• Yiyecek seni orada 😂

0|0
    0|0
  • Yalnız olduğu ve bir şeyler yaşamak istediği için

0|0
    0|0
    • Yalniz degil bir sevgilisu var. Ama benim ona hissettirdiklerimi sevgilisinde hissedemiyor olabilir

• Seni goturmek icin

0|0
    0|0
  • Sebep ortada. Seni #götürmek istiyor.

0|0
    0|0
  • bence çok yanlış bir tutum...

0|0
    0|0
    • Yanlis olan ne? Merak etme ben sinema teklifini reddetrim. Dogru olan da buydu zaten. Ama seni anlayamadim?

• Gitme gitme :D

0|0
    0|0
    • Zaten reddettim. Sadece aklimdaki sorularin cevabini bulmaya calisiyorum hepsi bu.

• Gitme bence niyeti kötü iş yerinde de sarkıntı oluyormuş zaten araya mesafe koy

0|0
    0|0
    • Yanlis anladin galiba oyle sarkma falan yok. Dadece yakinimda olmak istiyor ben de uzaklasiyorum.

• Millet yatağa atmak için her bokuu yapar bu çağda mk kim kimi götürüyor bu çağda belli değil çöplerden çocuk topluyoruz

0|0
    0|0
    • Pardon da ne demeye calisiyorsun sen. Ben canimi sokaktan toplamadim herhalde. Beni digerleriyle karistirdin herhalde. Ben reddettim teklifi ama konuyu buraya nasil cektin hala anlamadim. Ben acik acik hwr seyi sordum sen merak etme. O da yanlis anladi oeasi ayri tabi

• Adam ayrangönüllü de ola bilir, kötü niyetli de. Dikkatli ol yine de, bence.

0|0
    0|0
  • Azına verecek

0|0
    0|0
    • Terbiyesiz sne nasil lonusuyorsun ya. Sizin gibi sapiklar da var ya bu sitede bir sey demiyorum. Terbiyesiz

• Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar miş malesef

• Dogruyu mu soyluyorsun sen? Savunman bu mu? Daha tanimiyorsun bile terbiyeli ol. Birak kovsunlar. Umrumda degil. Dogeu konus

• Sana yanaşmaya çalışıyo gibi

0|0
    0|0
    • Tek yakinlasma ve yanasma yok ki bir de cok takritimi yapiyor farkinda degil belki ama soruyorum diyorum benim takritimi yapiyorsun diyorum. Mesela whatsapp profili benim takritim magazada benim takritim. Yemege cikiyorum beraber cikalim mi diyor falan filan

• Ya her sey cok karisik inan

• Valla doğrudur bilemiyorum hayatlar sizin

• eheheh korkma be, arkadaş arkadaşa sinemada sevgilinle yaptıklarını yapmaz :D

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya ben reddettimm. Geri sonusu yok ama kirildi o. Onu anladim

• İki tanenin kimseye zararı olmadığını düşünmüş olabilir.

0|0
    0|0
    • Ben gereken cevabi verdim ben kimsenin alternatifi degilim dedim. Ne alaka dedi? Agzimdan laf almaya calisti ben de cevap vermedim

• Yakinlascakk

0|0
    0|0
    • Zaten cevap veremiyor sorularima. Ama ben ona guzel cevap verdim. Ben kimsenin alternatifi degilim dedim. Gelmis sakaula karisik benimle cikar misin diyor valla kafam allak pullak

• Gozu sendeeee

• illa bişey olacak diye düşünmemek lazım bazen arkadaşta edinmek istiyoruz

0|0
    0|0
    • Ya vben bir sey olcak demiyorum. Sadece ondan cikma teklifi beklerken sinema bileti almasini beklerken o kendine sevgili yapti. Aradan 1 ay gecti gelmis diyor ki ne zaman gidiyoruz? Bugun dedim ki nasil reddettim sinema teklifini ama dedim. Diyor ki sen kaybettin. Neyi dedim benimle sinemaya gelmeyi deyip gecistirdi. Bsn cozemiyorum.

• Farkli bir durum cunku.

• Başka anlamlar çıkarmaya gerek var mı sence, arkadaşça gitmek istemiştir

0|0
    0|0
    • Neden sunema diyince cevap verememesi yeterli degil mi?

• sevgilisi var ama sizi seviyor olabilir mi , ?

0|0
    0|0
    • Hayir hayir buna inanmak istemiyorum. Umut da bir yere kadar

• güveni kaybedince sansı dıleme hakkı yoktur. burada da güvenı kaybetemiş ne yazık ki :(

• Sorunda orda zaten. guven benim icin cok onemli

• İyiye işaret değil

0|0
    0|0
  • yedek sevgili

0|0
    0|0
    • Ben alternarif degilim dedim. Bir de ne alaka diyor?

• tabıkıde ne alaka dıcek hayır öylesın dıcek hali yok :D

• Neden acaba?

0|0
    0|0
    • Sevgilisi var ama onu sevdiginswn wmin degilim. Sevgilini gotur sinemaya diyorum orasi oyle de diyor baska bir sey diyemyor

Yükleniyor...