Artık bu laflardan çok sıkıldım?

Arkadaşlar büyüklerin sürekli aman oku kızım başka şeylere kaptırma kendini demesinden çok sıkıldım. Üniversite 2. ci sınıfa geçiyorum ama sürekli bu deniliyor. Erkeklere aynı şeyler denmiyor ama. Kimse oku oğlum başka şeylere kaptırma falan demiyor. Ve itici oluyor. Artık böyle teyzelere ne diyeceğimide bilemiyorum. Sizede oluyor mu

0|1
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• bana diyorlardı bende inadına ders çalışmıyordum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana bir kişi demişti ama nedense bunu diyen teyzenin iki kızıda 3. evliliğini bitirip ana evine geldi, ee sağı solu kurtarıp akıl vereceğine kendi ailesine hükmedemeyen insanlar kime çatacağını şaşırırmış. Kulak asmaaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben okurken bana da aynı şeyler söyleniyordu. Başka şeylere kaptırma kendini =))

0|0
    0|0
  • Doğal oku demelerı bana da zamanın da cok derlerdı hıc oraları olmazdım fakat büyünce okuldan atılmak ıstemıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Oku oku ki kendi ayağının üzerinde dur yarın öbürgün kocan seni döver kötü davranırsa onun köpeği olmak eline bakmak yerine çekersin kapıyı gidersin neden çünkü kendi ayakkarının üzerinde durabiliyosun kendi paranı kazanabiliyosun😉

0|0
    0|0
    • okuyorum zaten üni ikideyim notlarım çok iyi ondan yana bir sıkıntım yokta bu laflara sinir oluyorum

• en güzel duymamazlıktan geliyorsun işte :D

• Hee salla😂

• erkekler suistimal ediyor işsiz vasıfsız kızları ondan

0|0
    0|0
  • Olur oyle arada

0|0
    0|0
  • kemerde tanıdığın veya kemer-göynükte çalışacak bayan eleman var mı tanıdığın? 5*yıldız hotelde vitamin barda. lojmanda tek kalacak. 16-25 yaş arası olabilir, yemek, lojman masrafıda olmayacak, haftalık ücretli, oturduğu yerden portakal suyu verecek

0|0
    0|0
  • bana da söyleniyor sürekli okumaktan soğutuyolar.

0|0
    0|0
  • Bana da annem diyordu başka şeylerle uğraşma oku diye :D

0|0
    0|0
  • Orta Okul Mezunuyum Diye Sevdiği Kızı Bana VermediLer OKu Arkadasım Oku.

0|0
    0|0
  • duymamazlıktan gelmeyı ogrenememişsin demekki:)

0|0
    0|0
  • Yoo hiçde bile banada aynısı söyleniyor :D

0|0
    0|0
    • bize daha fazla söyleniyor ama :D

• Aldırma hayatını yasa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çünkü erkekler her türlü iş bulabiliyor ama kadınlar öyle değil. Öyle bir toplumumuz var ki "bu kadın işi değil" diye bombok laflar ediyor.
    Onun için kadınlar okusun ki rahat iş bulsun, kimseye muhtaç olmasın. Bu yüzden öyle riyorlar zahir

0|0
    0|0
  • Onlar zamanında okumadıkları için çok ezildiklerini biliyorlar, bir erkeğin bu ülkede her türlü ayakta durabileceğini de biliyorlar. Ve sana "oku" diyerek kendini iyi yetiştir bir erkeğin eline bakma demek istiyorlar.

0|0
    0|0
  • O teyzeler kocalarının ellerine baktıkları için sen de öyle olma diye diyorlar erkekler yapar normaldir kafasında buyutuldukleri için normal

0|0
    0|0
  • aynen önce oku sonra ne bok yiceksen ye... sonra evlendim mutsuzum gitcek yerim yok param yok işim yok diye ağlanmayın...

0|0
    0|0
  • Haklısın onlar seni düşünüyorlar ondan bende çok duydum bakıyorum büyükler gerçekten haklılar çünkü tecrübe

0|0
    0|0
Yükleniyor...