Ne kapalılar gördüm açıklardan beter bu sözle kendini tatmin edip Allahın emri olan kapanmayı yerine getirmeyen?

Ne kapalılar gördüm açıklardan beter bu sözle kendini tatmin edip Allahın emri olan kapanmayı yerine getirmeyen kaç kız var merak ediyorum?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• çürük elma heryerde malesefff, bile bile yapmıyoruz işte 😞...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• anlamadım ama neyse türbanlılar da fenadır onu söyleyeyim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben varım keke

0|0
    0|0
  • Güya kalpleri temiz hatalarını kabullenemiyolar
    İlerde Allah seni neden tesettüre girmedin diye sorunca sen yaa işte bana kötü örnek oldular ondan kapanmadım mı diyeceksin hayır bu mazaret değil kuran da açık açık yazıyo hiç bir müslüman birbine örnek değil herkes imtihanda herkesin hataları var ve bu bahaneye kaçıp kapanmamazlık yapmamalılar hatanı bilerek kapanma daha iyi

1|0
    0|0
  • Herkes kendinden sorumlu

0|0
    0|0
  • Tüm kapalıları dıle getırmem yükünü almam 1 kışı gördüm ve resmen pantolonu baya bir katlamış ve sacları gözüküyor sırf ustundekılet moda ve yakıştığı icin kapandım dermiş ben açığım kendıme tam guvenım olduğunda komple yerıne kapanmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Ben kendimi o sözle tatmin etmem. Kapanmamamın sebebi tamamen kendi nefsim. Ama biri bana gelipte kapalıları örnek gösterirse bende onalara bu şekilde konuşurum. Örnek gösterilmesini sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Nefsin mi.

• Neyse

• Yo neyse değil söylermisin lütfen hangi halimden belli?

• nekadar saçma bı soru tum kapalılara laf atmışsın resmen

0|0
    0|0
    • Sen yanlış anladın soruyu neyse.

• Ben açık kızlar kapanmalı diyorum bayan. Ve ben bu sitede 1 . 5 sene kaldım her kapalı kızın profile resim attığında uyaran biriyim mesela siz tesettür korunmak içindir ama siz gelmiş foto atıyorsunuz.

• Sorduğum soruya bekledigim bir cevap vermissin tesekkur ederim. yasaklamasaysinda gerçekten seni aydinlatabilseydim neyse artik..

• herkesin kişiliği karakteri farklıdır. diğer kapalı kızlara bakarak kapanmamak için bu maazeret değil. Ne kapalılar da varki imanı kuvvetli. bazıları sadece başörtülü kişilerin ayıplanması için cins cins örtüyolar kafalarını.

0|0
    0|0
  • Sana mı düştü tasası. Kadınlar kadar başınıza taş düşşun. Başka işiniz yok mu sizin.

1|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Doluuuuuuuu isleri gucleri kapalilari elestirmek etegi g*tunde kimse ona bir sey diyemez ama o her istedigi kapaliyi elestirebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Her insanın evveIi suretten ibarettir. Ondan sonra can geIir ki can, manevi güzeIIik, ahIak güzeIIiğidir. Her meyvenin evveIi suretten başka nedir ki? Ondan sonra Iezzet geIir ki Iezzet, meyvenin manasıdır.

0|0
    0|0
  • Allah ım emri dediğin kapanmayı nasıl anladın önce bir onu anlat ona göre seni bir aydinlatalim

0|0
    0|0
Yükleniyor...