Her şeyi yap, ama sadece benimle yap diyen bir erkek sizce ne düşünüyodur?

Gez toz cafelerde barlarda takıl içki iç sigara iç ama sadece benim yanımda yap bunları diyen erkek ne düşünüyodur? Seviyor mudur?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• O erkeği bilmemde benim kadınım öyle alışkanlıkları ağzına bile sürmez. Kendi sağlığına zarar vermesi için beni çiğnemesi lazım ben kullanmıyorsam oda kullanmayacak sağlığı önemli ben onun sevgilisiysem onun her şeyinden sorumluyumdur. Sağlığı önemli. Bana kalsan dekolteli elbisede giydirmem. Yobazlık gibi düşünülsede ben milliyetçiyim benim kadınıma kimse benim gözümle bakamaz. O da baktırmaz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sigara kullanmiyorduk ama o da bana derdi. ne yapacaksak birlikte. bir yere gideceksek birlikte diye. Sonra isin ucu kacti. Eve kapatti , disari cikmam icin ola cikardim. Arkadaslarimla kuzenlerimle gorusmeme izin vermedi. Kiyafetime karisti. Herseyi gidemedim. karisacak bir sey kalmayinca gecmisime takildi sonra dayanamadi 2 gun once bitirdi.
    Asik miydi? Evet asikti
    Takintili miydi? evet hastalik derecesinde takintili ve kiskancti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kısaca seni sıkmak kısıtlamak istemem ozgursun ama ne yasayacaksak beraber yaşayalım diyor kadınım ol diyor daha ne desin..

0|0
    0|0
  • Zevk için

0|0
    0|0
  • Seviyor ondan

0|0
    0|0
  • Sen bunlari yapiyonmu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2