Arkadasimi hirpaladim biraz soruma gelin lütfen?

Gercekten artik tahamül edemiyordum Allah sizi onunla karsilastirmaz insallah ben hayatimda bu kadar ariza bir tip görmedim hangi kafayla arkadas oldum bilmiyorum dün canımı gercekten cok sıktï hirpaladim üniversitedeyim bu arada kimse farketmedi sonra yanimdan gitti heryerden engellemis siddete meyilli degilim hosgorulu ve konusmayi seven bir insanim uzun bir sure alttan aldim dun doldum ve hirpaladim konusmaya calisiyorum dinlemiyor sacma sapan bagirarak konusuyor bide bana cocuk gibi sacma sapan haraketler yapiyodu tekme tokat yani bildiginiz akil sagligi yerinde degil galiba Şu an yalnizim yalniz oturuyorum ama hic pisman degilim haksiz miyim hicbiriniz tanimiyosunuz insallah da tanimazsiniz..

Güncellemeler:
Arkadasim kiz kizlar arasinda cok oluyor falan demeyin kavganin bir sebebi bile yok beni sinir etti artik sakin bir insanim ve beni bile sinir etti

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın kızmı erkekmi?

1|0
    0|0
    • Kiz

• Bayagi dengesiz ama Şu an sinifta yalnizim ve napicagimi bilmiyorum o kisim zor aliskin olsam idare ederdim ama hic aliskin degilim

• Olur arkadaş arasında böyle şeyler aranız düzelir yakın zamanda

En İyi Kız Görüşü

• Yaptığımız en büyük hata , tek bir arkadaş edinip hep onunla gezmek. Bak sen de benim gibi biriyle takılmışsın , onunla tartışıp yalnız kalmışsın. Kötü olmuş demiyorum , o kim ki ona katlanmak zorundasın? Ama keşke başka arkadaşlarda da edinip , yalnız kalmasaydın. Kız , hep düşünecek şimdi , '' bak yalnız kaldı gelir ayağıma'' diye. Konuşmaya da çalışma bırak gitsin.

1|0
    0|0
    • Ya evet ama soyle birseyde var o gidip birsuru arkadas edindi bisey demedim mutlu oldum arkadas canlisi iyi biri diye sonra ben bir iki kisiyle konustum kustu hatta konustugum kisilerle arkadas olmaya calisti bende artik zaten bir yildir alttan aliyodum dayanamadim hirpaladim bu saatten sonra napicam bilmiyorum yalnizim ve aliskin degilim yalnizken guclu gorunmek cok zor:(

• İstedigin zaman buraya yaz bendee dostunum senin her ne kadar sanal olsada inandirici olmasada burdayim ve diledigin zaman konusalim cok sevinirim dertlerini falan sıkıntılarını anlatabilirsin😊 bence bizim gibi insanlar dünyaya bir avuc serpilmis birbirimizden cok uzaktayiz ve kendimiz gibi insanlar bulamiyoruz malesef ve cogu zaman forumlarda da göruyorum asosyalim arkadasim yok vs gibi sorular sorunlar bazen soruyorum yani bu insanlara niye denk gelmiyorum nerde bunlar variz gercek dostlar olarak ama cok uzagiz birbirimize ve yanlis insanlarla zaman kaybediyoruz..

• Tamam canım da sen gizli kullanıcısın. Sen mesaj at bana. Bir sıkıntın olursa birlikte çözelim ^_^

Erkekler Ne Diyor 2

• Haklısın bence

1|0
    0|0
  • Afferim, böyle devam edin.

1|0
    0|0
    • Bunu yapmadan önce herseyi denedim iflah olmadi uslanmadi sonra istemsizce birden böyle oldu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...