İnce düşünen, adaleti iyi niyeti saygıyı sevgiyi önemseyen insanlar nereye gittiler?

Herkes kendine göre yaşamayı meziyet zannediyor bazen ağzımı doldura doldura sövmek istiyorum.

1|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Yavaş yavaş içlerindeki iyi duygular ölüyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir yere gitmedik, hayata küstürdüler, öğrenilmiş çaresizlikler denizinde boğdular...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çoğu toprak altında malesef
    Çağımız bencillik çağı
    Kır dök parçala yeterki sadece sen mutlu ol 😔
    Günümüzde İnce düşünen iyi niyetli insanlar "SAF" lakabı altında harcanıyor

Halbuki biz koca seyidin torunlarıyız
    Çanakkale zaferinden sonra komutanı yanina çağırdı
    -Devletten emir var ne istersen vereceğiz dedi
    Koca seyid
    -Onbaşı olmak isterdim ama okuma yazmam yok bundan gayrı da isteyecegim bir şey yok dedi
    Komutan.;
    -Oğlum iste ne istersen verilecek sana !
    Koca seyid
    -Komutanım yemekte bir somun ekmek veriyorlar bana yetmiyor iki somun istiyorum der
    Komutanı kabul eder...
    Bir hafta sonra seyid komutanının yanina gelir ve ne söyler biliyor musun?
    -komutanım bir haftadır arkadaşlarim bir somun ekmek yerken iki somun ekmek boģazımdan geçmiyor söyleyin o somunu vermesinler...
    Böyle yüce gönüllü insanların torunlarıyız biz.
    Ne oldu bize?
    #vesselam

0|1
    0|0
  • İstedikleri gbi kalbini kırıp,
    İstedikleri gbi davranabileceklerini sanıyorlar. İlahi adalet var bu dünyada... Yanına kalmaz

0|1
    0|0
  • Bunu gerçekten bende merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Ben en çok insanların yapmacık olmalarından yakınıyorum. Sahtelikten nefret ediyorum. Eskiler, köy kokulu insanlar ne kadar samimiydiler.

1|1
    0|0
  • Sana göre mi yaşayacaktık

0|2
    0|0
    • Bana göre yaşa demiyorum egoist duyguların hortlamasın hemen. Dümeni bencilce kendine çeviren insanlardan bahsediyorum. Kendi keyfini düşünüp amaan banane be deyip karşısındaki insanı hiçe sayanlardan bahsediyorum.

• Herkesin kendi hayatı kimse kimseyi tınlamak zorunda değil ha eğer size dokunuyorsa hareketleri izin vermeyeceksiniz bu kadar basit

• Istesende kimse kimseye göre yaşamiyor zaten hem kendi çıkarları doğrultusun'da yaşayacaklar karşıda ki birşey isteyince'de parlayıp çıkacaklar. Yaprağı yerken kıtır kıtır sapına gelince beeee. Karşılıklı değer yargıları ve fedakarlıktan bahsediyorum zira insan olmak bunu gerektirir.

• Harbiden bu ne öküzlüktür ya!

0|1
    0|0
  • Öldüler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dağlardan gelenler şehirleri rezil etti

1|1
    0|0
  • Ben 22 Ocak 2016 tarihine kadar öyleydim. Şimdi vurun abalı moduna geçtim. Öpmezsen öperler. Bu kesin kural.

0|1
    0|0
  • Yeni uyandım buyur ahbap

0|1
    0|0
  • Sabret Can; üzüIme sevmeyen gitsin. Niçin ağIarsın? Dua et Rabbim seni terketmesin. İşte O terkederse gerçekten bitersin!

0|1
    0|0
  • Çoktan öldüler

0|0
    0|0
Yükleniyor...