Müslümanlık lafta mı ülkemizde?

din-peygamber laflarını ağzından düşürmeyenler
karısını başkasıyla çatır -çutur aldatırken hala cennete gitme hayali kuruyorlar? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
bu en basit örneği...
var mı sizin de çevrenizde?

1|2
11|18

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kendine göre müslüman..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bazıları lafta evet

0|2
    0|0
  • Hepiniz cehennemliksiniz ben cennete gideceğim

0|3
    0|0
  • Bunlari çoktan geçtik artık
    Takilmiyorum bile
    Imam saldı cemaat dicti.
    Net.

0|2
    0|0
  • Öyleleri de var, ne yapalım😞 Halbuki islam dininde göz, kulak zinası gibi hassas konular var.

0|2
    0|0
  • bir insan neyi çok diline doluyosa emin olun tamda onu yapıyodur benim çevremdede çok var önce Allah diyip sonra yallah diyen 😒 Kendini bilen müslüman lafla peynir gemisi yürütmeye çalışmak yerine yaşantısıyla örnek olur herkese.

0|2
    0|0
  • Tabiki var :) Peygamber mekkeyi fethettiği zaman gururlanmış olacak ki ayet inmiş biz başörtüsünü kaldırdığımızda gururlanmadık dediği halde biz müslümanız diyen insan gördüm bn :)

0|0
    0|0
  • Var mı bilmiyorun kesinlikle islam dinini doğru şekilde yaşamıyoruz.
    Söz meclisten dışarı..

0|1
    0|0
  • Müslümanlığın hakkını vererek yaşamayan insanlarla dolu ülkemiz. Herkes bunun hakkında konuşmayı bilir ama çok azı konuştuğu savunduğu şeyi yapar din ile ilgili. Veya müslümanlığı savunan birine illa Tayyipçi gözüyle bakıyorlar. Ne diyeyim bilemiyorum başka

0|0
    0|0
  • Lafta olanı da var olmayanı da.

0|0
    0|0
  • Başını kapayıp, altını açan kişiler için müslümanlık lafta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence müslüman olarak sadece domuz eti yemiyorlar müslümanlıkları bundan ibaret sanki sadece dinde domuz eti yasakmış gibi alkol içiyorlar karilarini aldatiyorlar birisi domuz eti yediğinde ise ters ters ona bakıyorlar...

0|1
    0|0
  • Hepsi demeyelim ama namazimi kilip ahiretide kurtarayim kufurde edeyim isin pustlugunuda yapayim diyen cok
    Gercekten yapip saga sola bakmayanda cok

0|2
    0|0
  • Ne yazik ki oyle. Sebebi de inancimizla ilgili egitimin yuzeysel olmasi. Allah hakkiyla yasamayi nasip etsin milletimize.

0|2
    0|0
  • var abi hepsi öyle sözde müslüman konuştuklarının yarısı kadar adam olabilseler hiç sıkıntı kalmayacak

0|2
    0|0
  • Ohoo gani gani. bir soz vardir cok severim :
    Bu ulkede muslumanlik sabah namazi saatinde camiden gelip 13 yasindaki karinin koynuna girmektir diye...
    cok dogru !!!

0|2
    0|0
  • Olmaz mı, gırla var

0|1
    0|0
  • Hepsi Münafık.
    Ama Allah'ta onlardan yana.

0|1
    0|0
  • Can ve gönüI de yani kaIpte hakikat coşkunIukIarını kaIdıracak takat, kuIakta da bunu işitecek istidad yoksa, ben kime ne söyIeyeyim?
    l/6

0|2
    0|0
  • Her yerde var bu tip pisliklerden açıkçası özde Müslüman olmadıktan sonra içlerinde olmadıktan sonra isterse yüz kez desinler bir anlamı yok ( not : dindar biri değilim çok süper bir müslüman değilim )

0|0
    0|0
  • Bu ülke de kesinlikle din adamlarına güvenmiycen.

Dinle çok alakasızlar , sürekli farklı mezheplerden olanı dışlıyorlar , beyinleri gitmiş.

0|0
    0|0
  • Var tabi. Ama adam gibi müslüman olanlar da fazlasıyla mevcut çevremde

0|1
    0|0
  • dün güzel bir yazı okudum çoğu insanın göz ardı ettiği şey namaz 5 vakit farz ahlak 24 saat farz

0|1
    0|0
  • dinin içi boşaltıldı. insanlar kimlikte yazanla yetiniyor... baksana bir yere adam alınırken yapılan adam kayırma torpildir ona da referans deniyor. demiyor mu Yaradan ne ile gelirsen gel ama kul hakkı ile gelme...

0|0
    0|0
  • Oho cok var. Bari dindarim Deme. dinim islam de anlariz.

0|0
    0|0
  • Malewsef ki çok. Bir cok yerde müslümanlık lafla.

Hani müslümanlık sınıflara ayrılır derlerdi eskiden.

Günde 5 vakit namaz kılan,
    Cumadan Cumaya namaz kılan,
    Bayramdan bayrama namaz kılan diye...

malesefki çok görüyoruz böyle insanları.

0|0
    0|0
  • Lafa gelince herkes İmam-ı azam :D

0|0
    0|0
  • Karısını aldatması cennete gitmesine mani mi?

0|0
    0|0
  • Din insanı aptallaştırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...