Ateistler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bende ateistim de insanlar soru sorunca değişik değişik bakıyor yoksa ateistler insan değil mi ya da çevresindekiler insan değil

1|1
14|32

En İyi Kız Görüşü

• ben genel olarak kişiliğine önem veriyorum düşünce tarzı beni ilgilendirmiyor bro...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Ben de ateistim. Gerçi hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Yani bu kadar yobaz bir ortama düşmedim. Ama yani böyle söyleyince, muhafazakar insanların keskin bakışlarına maruz kaldığım oldu. Bir de şöyle bir şey var, insanın kendine güveni, görünüşü falan iyi olmayınca, insanlar otomatikman bir meşgale olarak aşırı dine yürüyor. Olay bundan ibaret.

1|0
    0|0
  • banane yiaa

1|0
    0|0
  • Herhangi bir şey düşünmüyorum..
    Kimsenin benim inancım hakkında yorum yapmasını istemediğim için ben de kimsenin inancı hakkında yorum yapmam..

1|0
    0|0
  • Herkesin düsüncesi kendine.. Benim etrafim ateist ve hristiyan dolu, ve inan ki Müslümanlardan daha Müslüman gibi yasiyorlar.. Ben oruç tutarsam, yanimda yemekten dahi bahsetmezler, benim yanimda cinsellik konusmazlar, hatta kiz arkadaslari varsa, benim yanimda açik gezmelerine müsaade etmiyorlar. Birde bizim Müslümanlar var... hiç girmesem daha iyi sanirim..

1|0
    0|0
  • gizli kız kendi inancım dan dolayı sadece üzülüyorum. çünkü bir Müslüman ister ki herkes cennete gitsin. şimdi sen yazacaksın ben allaha ve ahirete yani cennet ve cehenneme inanmıyorum ki, inansaydım zaten ateist değil Müslüman olurdum. haklısın o zaman Müslüman olurdun. ben de kendi inandığım dinin inançlarına göre yorumladım zaten. dileyen inkar eder, dileyen iman eder. herkes iradesin de özgürdür ve dünya da özgür değildim, zorla ateist yaptılar, cehenneme girmek istemiyorum savunmasını yapamayacaklar.

0|0
    0|0
    • Yok ki ne cennet cehenneminden bahsediyorsun bence o çok güvenliğiniz kuranı bir açıp okuyun akilliysaniz zaten çelişen şeyleri bulursunuz

• biz iyiliğini istiyoruz. bir dövmediğin kaldı. ister inan ister inanma keyfin bilir.

• Dövüp dövmemekle alakası yok ayrıca evet keyfim bilir inanmıyorum

• İnsanları asla inançlarına göre yargılamam bence en değerli insan sorgulayan insandır. Mesela Efe Aydal diye birini takip ediyorum iyi bir müslüman olduğumu düşünüyorum fakat adamı seviyorum.

0|0
    0|0
  • Saygı ve sevgi duyuyorum.

1|0
    0|0
  • Onemsemem ama su sitede surekli diger dinleri birakip islamla ilgili igrenc hakarete varan sorulari soran cok ateist var saygi bekliyolar ama gram saygilari yok

0|0
    0|0
  • Bende deist sofist karışımı biriyim, ilk bakışta tanıştığım insanlara tuhaf geliyorum ama saygı duyuyorlar.

1|0
    0|0
  • onlarında o düşüncesini Allah veriyor ama kibirleri ve egoları gerçekleri görmelerine izin vermiyor yoksa Allah Rahman ismi ile her kuluna rızk açan dır

0|0
    0|0
  • Insandan saymiyorum şahsen. Oncelikle insanlarin dinlerine saygi gosterip din ve tanriya kucumseyici atiflarda bulunmamalari gerekir. Boyle kucumseyen mahlukatlari insan yerine koymuyorum. Ateist diye saygi duyulmasini istiyolarsa. Saygi duymayida bilmeleri gerekir...

0|0
    0|0
  • Bende ateistim. Övmek ya da böbürlenmek gibi olmasın ama. Bir insan gerçeği görebiliyorsa ateistliğe yol alıyor demektir. Ben 4 kutsal kitaptan 3ünü okudum. İslamın o kadar derinliğine indim ki artık hani insanların bir yaratanı olmadığını bigbangdan sonra mutasyona uğrayarak bir canlı ve zamanımıza kadar evrimleşerek geldiğine inanıyorum

0|0
    0|0
    • Aynen bende öyle düşünüyorum 😊

• üzülüyorum onlar için yoksa bana ne zararları bana yok düzgün evladıma eğitim verirsem oda aldanmaz sapkınlıklara ayrıca her ateist inanan olabilir

0|0
    0|0
  • Allah hidayet versin.. saygi duyarim.

1|0
    0|0
  • saygısız olanlar kötü

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum, öbür tarafta birlikte olmayacaz sonuçta..

0|0
    0|0
  • Ateistler hakkında, iki kere görüş belirtmiştim ve fikrim değişmedi. Dindar geçinenlerden daha karekterli ve ahlaklı oluyorlar. Sebebini ben de bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • şuanki müslümanlık müslümanlık değil tamamen arap örf adeti bu yüzdende insanlar hızla islamdam soguyor böyle giderse müslümanlar kuranı yakıp muhammedi put yerine koymaya baslayacaklar

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından...

0|0
    0|0
  • Biz osmanlı torunuyuz müslümanız. dinimizde zorlama yoktur. Fetedilen yerlerde kimseye dinini değiştirmesi için zorlama yapılmamıştır. Bir ateist le tanışmak konuşmak onu anlamak istiyorum

0|0
    0|0
  • herkezin inancı farklı

1|0
    0|0
  • saygı duyarım çok umursarmıyım. hayır :)

0|0
    0|0
  • Allah ıslah eder inşallah

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bende ateıstım yorumları bende merak edıyorum

0|0
    0|0
  • Bisey düşünmüyorum onlar da insan.

0|0
    0|0
  • peki sen bir ateist olarak yaratıcıya mı inanmıyorsun yoksa inanmamayı mı seçiyorsun?

0|0
    0|0
  • Bir şey dusunmuyorum insan olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • Değişik değişik baksınlar diye ateistim demiyor musunuz zaten?
    Pardon bir de rahatlığa kaçmak var idi...

0|0
    0|0
    • Senin algıda galiba sorun var ben ne diyorum sen ne diyorsun ilk önce kendi yazdığın yorumu bir oku ondan sonra gel “İNSAN"gibi konuş

• yanacaksın kanka

0|0
    0|0
    • Birlikte yanariz sorun yok 😂

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 13

• Herkesin kendi seçimi birinin dinine karışmaya ne hakkım var.. Ben bana göre üzerime düşeni yaparım ve anlatırım.. Kabul ederse de etmezse de benim hayatımda değişen bir şey olmayacak sonuçta😊

0|0
    0|0
  • değişik fikirlere saygı duymak lazım bence

1|1
    0|0
  • Ben şahsen insan yerine bile koymuyorum ateistlerle muhattap bile olmam biz de insaniz bize de saygi duyun diyolar ben duymuyorum onun kendini yaratan Allaha saygisi yok her seyi basite alıyo öbür tarafta başına gelecekleri bilmiyo ben niye ona saygım duyayım ben de mi yanayım onunla

0|0
    0|0
    • Peki seni insan yerine koyan var mı? Ben şahsen senin gibileri hayvan yerine bile koymuyorum sonuçta hayvan olmak da belirli bir seviye gerektirir

• Nötr olabilir.

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Bence Müslümanların Ateistlere bakış açışı, diğer dinlerin Müslümanlara bakış açısı gibi. Umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • ben saygı duyarım ki zaten bende deistim

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum

0|0
    0|0
  • İnsan?

0|0
    0|0
  • Saçma insan değil mi ne alaka yani bu tarz insanlar yok olmalı bence at gözlüğünü çıkarın artik

0|0
    0|0
  • Allah doğru yolu göstersin amin diyorum :D

0|0
    0|0
  • ateistler de insan elbette ama keşke kendilerini yaratanın farkında olup şükür etmeyi öğrenseler. İnsan hayatında yolunda gitmeyen şeylerden ötürü genellikle inançsızlığa yöneliyor. Ama sahip olduğu şeyleri unutuyor. Dünyada yapayalnızsındır isyan edersin allah'a beni niye yalnız bıraktın diye. Ama o an fark etmezsin yalnızlığın olsa da sağlam bir aklın ve vücudun olduğunu. ateist olup müslümanım veya hristiyanım diyenlerden daha iyi bir insan da olabilirsin ama arkadaşım lütfen tercihini tekrar gözden geçir.

0|0
    0|0
  • Kendi gorusleri elestiremem

0|0
    0|0
Yükleniyor...